yolların hali perişan biz perişan kimse yok işimize karışan, yiyin efendiler...

capuli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
trafık cezalarının kopru ve otoyoldan toplanan paraların yüzde 10 unu kullansalar sorun kalmaz bence ama kim başa gelse kendine yatırım yapıyor.

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
"Geçmiş Olsun C.C...

Ankara dada durum farklı değil ki bana kalırsa daha beter.Daha 4-5 ay oldu Meclisin arkasında ki yolu yapalı, sözde başkent ama ne başkent! Sözde en iyi ilçesi Çankaya ama off roadda uzman olursun 2 gün bir iki yerine gidersen..Doğru demişsin valla;
Yiyin Efendiler!!""

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun C.C ... Burada da yollar aynı, allah hepimize sabır versin ne diyelim.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun arkadaşlar bu iki oldu gecenlerde de yine yolun bozukluğu yüzünden tem yolunda boynumuz kırılacaktı tavana cok şiddetli vurduk yol ovalleşmiş, arkadaşın başına benim kapağı acık olan sunroofun vidası girdi bakalım ALLAH sonumuzu hayır etsin bir gün biryerde patlayacağız ya ne zaman acaba

gencomx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende amasya da oturuyorum yalanım yok 3 ayda bi alt takım yaptırıyorum her yer çukur bırakın gazlamayı 30 la bile gitseniz arabanız perişan... sadece yazıklar olsun diyorum ve benden yana bütün emeklerimi ve verdiğim paraları haram ediyorum bu işi yapmayanlara.

mericalptekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun cengiz abi

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
geçmiş olsun Cengiz abi, Ankara'da da durum pek farklı değil. Hele benim hafta 1 kez gidip geldiğim Kırıkkale yolu Allah'a emanet. 2 ayda bir rota giriyorum o yol yüzünden

salih akın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmişolsun cengiz.calibrayla çukura düşmek hakikaten çok sarsıcı iyi bilirim,gerçi jantı eğecek kadar hızlı düşmedim daha ama ankaradada durum iç açıcı diil

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 yılıyda yanlış hatırlamıyorsam. ( 2002 de olabilir ) Askerde gazetede yaşadığım yeri görünce sevinmiştim. Sonra haberi okuyunca sonunda becerdiler dedim. Taksinin biri açılan çukur kapatılmayınca takla atmıştı. Şu an o yerde çukur yok ama yol sertleştirlmiş tarla şeklinde. Birde tranvay çalıması sonucu yolun daraltılarak kaldırımların genişletilmesi gibi sivri bir icraatları var G.O.Paşa da. Bazı yerlerde ( Bereç, Rami, Demirkapı ) orta refujda top oynaya bilirsiniz. Ultra sivri zekalı bir arkadaşın icraatları. Komik ötesi.
Geçmiş olsun. Bende geçenlerde Eminönü taraflarında düşmüştüm ( kurtaramadım ). Benimde hanımında içi gitti. Jant yamulmuştur diye düşündüm ama Allah dan birşey yoktu.

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar pazar gecesi haliç köprüsünde çukurun birine öyle bir düştüm ki inanın aracımda bobma patladı sandım şükürler olsun ki ince yanak olan lastiğim hasar görmemiş,parçalanmamış ama ofsetli çelik jantım fena yamulmuş ne diyeyim ALLAH da inşallah işlerini layıkıyla yapmayanları,Milletin parasını seçim propogandalarında yiyenleri,kağıtlara,naylon bayraklara harcayıp vermesi gereken hizmetleri vermeyenleri hangi partiden olurlarsa olsunlar çok fena yamultsun İNŞALLAH, o cukur biraz daha derin olsa can alır aracın dengesini bozar yoldan cıkarır gözlerine girsin inşallah ....:mad: söylemek isteyip de söyleyemediklerimi zaten anlamışsınızdır herhalde biiip de biiiip.......

Alın bunu, alın bunu boyundan büyük laflar ediyo:)

Şaka bi yana geçmiş olsun Cengiz abicimde,hangi birinden bahsediyosunki abi? benim arabayı rot balansa sokmaktan bıktım hepte haliç teki çukurlardan bozuluyo rot balans.bakırkoy e gitmek zorundayım arabayla haftada 3-4 kez, o yoldan haftada 6 yada 8 kez geçiyorum demektir buda.işin en kötü yanı ise gözüm kapalı gider gelebilir durumdayım e5 te ama bildiğiniz halde kaçamıyosunuz e5 teki çukurlardan..en son pazar günü girdim bi çukura ve sağ taraftan kesin bi kaç parça kırdım ve ilk fırsatta servise gideyim önce sonrada rot balansa gideyim dedim..dediğinde tamamen haklısın %100 destekliyorum.