Yol Bilgisayari Takilabilirmi

tako

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kolay gelsin benim 2001 model opel astra elegance aracım var yol bilgisayarı yok onun yerine 4lü cd chenger koymuşlar ben bu araça yol bilgisayarı taktırabilirmiyim ne kadara mal olur bilgilendirirseniz sevinirim

KA®ANLIK

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
• İMZA ALANINIZI Lütfen Kurallara Uygun Düzenleyiniz.

Aksi Takdirde Üyeliğinize Son Verileceğini Unutmayın... Detaylar için TIKLAYINIZ

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yol bilgisayarı ne işe yararki zevkten başka bir şey deil

tako

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olurmu arkadaşlar anlık yakıt tüketimi kmde ne kadar yaktığı menzilin ne kadar olduğu herşeyi öğrenebilirsiniz

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saydıklarının hiçbiri işe yaramıyor :D yol bilgisayarı adı yaptığı işleri geçmiş. Sadece özellik var mı var işte. Onun dışında pratikte bir şey ifade etmiyor benim için...

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabi senin araca uyan yol bilgisayarından bahsediyorum. Genelleme yapmış olmayım. Gelişmiş yol bilgisayarlarında menzil ve ortalama yakıt tüketimi dışında işe yarar özellikler vardır elbet...

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kolay gelsin benim 2001 model opel astra elegance aracım var yol bilgisayarı yok onun yerine 4lü cd chenger koymuşlar ben bu araça yol bilgisayarı taktırabilirmiyim ne kadara mal olur bilgilendirirseniz sevinirim

sevgili tako sen şu cd changer ın bi fotosunu çeksene.. yol bilgisayarını iptal edip cd changer koymak da ne demek . 2. el aldın sanırım aracı ama hiç dikkat etmedin mi ?

tako

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili tako sen şu cd changer ın bi fotosunu çeksene.. yol bilgisayarını iptal edip cd changer koymak da ne demek . 2. el aldın sanırım aracı ama hiç dikkat etmedin mi ?

abi yol bilgisayarını iptal edip cd chenger koyma yok bu elegancelerde yol bilgisayarı yokmuş servise danıştık cd modellerinde yol bilgisayarı varmış 2000 den sonra eleganceler cıkınca opsiyon olarak yol bilgisayarı yerine cd chenger koymuşlar yani ikisini aynı anda koymamışlar acaba yol bilgisayarı takılabilirmi maliyeti ne kadardır

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good: :good: :good: :good:
Saydıklarının hiçbiri işe yaramıyor :D yol bilgisayarı adı yaptığı işleri geçmiş. Sadece özellik var mı var işte. Onun dışında pratikte bir şey ifade etmiyor benim için...
:good: :good: :good:

tam doğru vermiyor zaten para kazanılmak için yapılmış bir şey yanlızca yolda giderken seyrediyorsxun takılmaya gelince takılır tabi 2000 ytl civarı