Yol Bilgisayari Kismina Lcd Ekran

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olay aslında çok çok basit bir saatlik bir olay ben artık araştıra araştıra milletle mailleşe mailleşe prof oldum bu konuda :)

tek ihtiyacın olan cid ekran cid ekranı destekliycek bir teyip eyer araban eski nesilse eyer yeni nesilse cd 30 ve üstü teyip varsa onada gerek yok tek yapman gereken bir cid ekran ve software yenileme tech2 ile cid ekran sorun değil her şekil getirtilir alınırda onu sisteme tanıtabilicek ve elinde o software olan servis ne yazık ki yok...

şu sesimizi belki bir servis duyarda el atar şu işe aslında bir servis cid ekran getirtip arabalara tanıtıp taksa ve bunuda her kezin ulaşabiliceği fiyatlarda yapsa paraya para demez bir yılda kazandığı parayı bir ayda bu işden kazanır çünkü binlerce insan yaptırır eminim...

ama ne yazıkki yapamıyorlar çünkü eğitimsizler param var servis açarım balata değiştiririm filtre değiştiririmle olmuyor artık yeni nesil servis anlayışı içinde bilgisayar software teknik bilginde olucak ama bu bilgiye sahip servis çok çok az var hayla eski kafa o yüzden zaten beyin arızaları sensör arızaları çıkdımı servisler birbirine şutluyor beceremiyorlar

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Son düzenleme:

toprakozz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Güzel çalışma yapmış arkadaş. Orjinal olmuş. Bu tip çalışmlara bende ilgi duyuyorum. Ancak bu tip çalışmalarla ilgili çoğu bilgi yabancı sitelerde. Bende de ne yazık ki lisan iyi değil. Geçenlerde bulduğum bir sitenin linkini sizlerle paylaşmak istedim.
http://www.vxronline.co.uk/forum/showthread.php?t=10157
Buda fittingsler ile ilgili bir site. Adamların elinde herşey var.
http://www.justkenwood.co.uk/install/show_model.asp?id=279

bu kadar malzeme bolluğu bizim türklerde olsa opeli uzaya gönderirler , uzay mekiği diye ;)

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aralar takıldık yurt dışı sitelerine fellak fellak arıyıoz derken konuya ugrayamadık pek....oranın olcusu bellı 6'' çok buyuk 4,5 -5 '' cıvarı ekranı olan herseye bakıyorum gerekırse sıstem dagıtılıp sadece ekranının alıp takıcam. ayrıca benımkı gls modelı oldugu ıcın yol bılgısayarı ozellıgı yok sadece saat takvım sıcaklık onlarda olmayıversın...tavanda 8,5'' lık flıp down ekran var dvd calarlı teyp de var ama bı de bu olursa super olcak... bakınıyoz hala...

herkesın bahsettıgı alman sıtesınde bı sey bulamadım uydurma tıpınde hep bu sekılde orjınal olacak sankı....

bı bulalım ısteyen herkese vercem adresını gerekırse toptan sıparıs yaparız talep eden olursa...

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aralar takıldık yurt dışı sitelerine fellak fellak arıyıoz derken konuya ugrayamadık pek....oranın olcusu bellı 6'' çok buyuk 4,5 -5 '' cıvarı ekranı olan herseye bakıyorum gerekırse sıstem dagıtılıp sadece ekranının alıp takıcam. ayrıca benımkı gls modelı oldugu ıcın yol bılgısayarı ozellıgı yok sadece saat takvım sıcaklık onlarda olmayıversın...tavanda 8,5'' lık flıp down ekran var dvd calarlı teyp de var ama bı de bu olursa super olcak... bakınıyoz hala...

herkesın bahsettıgı alman sıtesınde bı sey bulamadım uydurma tıpınde hep bu sekılde orjınal olacak sankı....

bı bulalım ısteyen herkese vercem adresını gerekırse toptan sıparıs yaparız talep eden olursa...

bence hiç aranma bir iki tesisatçıya git oranın ölçüsünü aldır belki tesisatçılar orda minik oynamalrla 7 inc e kadar büyüte bilirler ekrana gelince sana tavsiyede ederler yada fikir verirler mesela benim aklıma nav cihazları geliyor onların hepsinin ekran boyutu 4 -4.5 civarı bir nav cihazının ekranını kullana bilirsin

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında Nav cihazlarının yazılımı ile oynanabiliyor. Çalıştığım şirketteki müdürlerin biri benden böyle bir ricada bulunmuştu. Bende yazılımı ile oynayıp cihazı film ve müzik çalabilen, oyun oynanabilen bir hale getirmiştim. Hatta cihazın modeli Mio C520 idi. Nav kısmını anlatmayayım. ( Bilgi işlemciler bile yapamamıştı. Amma beğenmişti. )
Eğer yol bilgisayarı yoksa böyle bir cihaz uyarlanabilir. Bu fikir fena değil aslında.:rock

Son düzenleme: