Yol Bilgisayari Kismina Lcd Ekran

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4lb5.jpg

söylemek istediğim olay resimde var arkadaşlar...bu yol bilgisayrını çıkarıp lcd ekran bağlamak istiyorum ayrıca geri vites kamerası ve hali hazırda olan dvd çalardan ve tavana monte ettiğim 8,4inçlik tv ekran la bağlantı yapmak istiyorum... sorun şu: bu ekranın ebatı nedir nerde bulunur fiyat...bilen veya daha önce kendi aracına yapan arkadaşlardan acil yardım bekliyorum....

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
4lb5.jpg

söylemek istediğim olay resimde var arkadaşlar...bu yol bilgisayrını çıkarıp lcd ekran bağlamak istiyorum ayrıca geri vites kamerası ve hali hazırda olan dvd çalardan ve tavana monte ettiğim 8,4inçlik tv ekran la bağlantı yapmak istiyorum... sorun şu: bu ekranın ebatı nedir nerde bulunur fiyat...bilen veya daha önce kendi aracına yapan arkadaşlardan acil yardım bekliyorum....

benim çok düşündüğüm bişey...harun abiylede konuşmuştuk bunu...çok şık oluyor ama oranın boyutunu birebir kimse bilemez...ancak göstergeyi alırsınız...her çeşit lcd ekran olan bi yerde tek tek deneyerek en uygun olan ölçüyü belirleyebilirsiniz...bağlantı kısımlarının zor olacağını sanmam...en zor kısım max görüntü imkanı sağlıyacak birerbir lcd bulmakta

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işte zor olan o ebatta çözünürlük oranı yüksek lcd ekran bulabilmek.....aramalara devam.... bu arada bulan arkadaş varsa yardımlarını esirgemesin....

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o kısmın ölçülerini aldım. 8x10,5 cm lik bi lcd bulan yada nerde bulunabileciğini bilen varsa yardım bekliyorum..eminim bu projeden yapmak isteyen çok insan vardır bu forumda....

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aramadığım yer kalmadı hala bulamadım....ebay sitesine takılıyom artık ama ordan alışveriş sıkıntılı olurmu...vergisi filan...

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaşlar bu forumda nekadar çok parası olupta boşa harcıyacak arkadaşlar var yazı inanın ne gerek bunlara

cptdeniz 55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya arkadaşlar bu forumda nekadar çok parası olupta boşa harcıyacak arkadaşlar var yazı inanın ne gerek bunlara

ana fikir : zevkler ve renkler tartışılmaz... bu iş de bir zevktir... bende biliyorum 1000 lerce ytl degerınde hazır sıstemlerı alıp kurmayı ama burdakı amac en dusuk malıyet olacak sekılde insanın kendisinin bı seylerı becerıp yapabılmesı ve sonrada oturup yaptıklarından zevk almaksıdır...bu bır zevktır sevgıdır ben hafta sonları sabahtan aksama kadar aracımla ugrasmaktan onunla ılgılenmekten zevk duyuyorum mutlu oluyorum....

senınkıde laf işte walla üstadım.... o zaman ortalık taksi dolmuş otobüs dolu nıye paranı bosa harcayıp araba aldın o zaman... konu başlığı belli nıye gelipte buraya abuk subuk bı cevap yazıyosun sen zevk almıyosan bırak bu ısten hoslananlar zevk alanlar karsılıklı fıkır alısverısınde bulunsun ....

arcatera

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracı amaç olarak mı görürsün araç olarakmı esas fark budur bazıları aracını evi gibi görür evinde nasıl huzurlu rahat hissediyorsa arabasında da o huzuru ve rahatlığı ister bazısı ise sadece araç olarak görür biner kontağı çevirir gider