Yine aracımı çizdiler !

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yine aracımı çizdiler !

Dediğim gibi bundan öncede sağ taraftan komple (sağ arka çamurluk , sağ arka ön kapı , sağ ön çamurluk ve kaput) boyanmasada autoking de işlem gördü. Şimdi de bagaj. Daha aracım 4bin km de şu olanlara bakın kafadan direkt 2. ele düştü. Yazıktır günahtır. Böyle bilinçsiz , haset kişiler olduğu sürece bu ülke ileriye gidemez. Benim keseme değil hepimizin kesesine zarar. Milli servettir. İnsanları anlamak çok zor. İnşallah sizin başınıza gelmez. Bu arada aracı saat 7 de görmeye gelecekler. İnşallah fiyatta anlaşırız elimden çıkarırım aracı.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yok arkadaşlar husumet falan değil benim araca neler yapıldığını bilseniz sinir hastası olurdunuz. otoking sağolsun onlar çiziyor otoking yamıyor. Dua ediyorum umarım birgün birini iş üzerinde yakalamıyayım çok doluyum ve bu konuda çok duyguluyum karışık bu duygular tabiki. battle_Teroriste

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok geçmiş olsun diyecek söz bulamıyorum şerefsiz herifler para kolay kazanılıyor sanıyorlar halkımızda hep karşısındakini kendi seviyesine çekme var hiç bende onun gibi olayım yok empati yeteneğini hiç katmıyorum bile

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

işin kötü tarafı bu işin bir çözümü olmaması, otoparkada koysan illaki dışarı çıkıyorsun ve kansızın birine denk geliyorsun. Allahtan bulsunlar yada bi kerecik karşılaşabilsek sonra doya doya çizebilirler.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yazık günah be :(((

Kasıtlı olarak daha çok çizilsin diye iki adet anahtarla veya çivi vb ile çizilmiş, şekiller imza vb benzeri bence çocuk işi değil.

Bunu yapanda gram haysiyet olsa onlarca hatta yüzlerce kişinin arkasından anasına babasına söveceğini bilir, bu kalleşliği yapmazdı.

Açık konuşmam gerekirse senin yaşında olsaydım soğurdum araçdan, şuan olsa kendim ince uçlu fırçayla rötuş yapardım.

babakral55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Keşke resimleri yüklemeseydin içim gitti ya o ne şerefsizlik öyle geçmiş olsun

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tonyhawk link' Alıntı:
kusura bakmayın ama bunu yapan tam bir o.ç miş anasının babasının ne sucu var dıyeceksınız boyle evladı yetıstıren ananında babanında bu ne dır ya mılletın zar zor bırıktırıp bır hevesle aldıgı aracına bu yapılırmı ayıptır gunahtır ya.gecmıs olsun kardesım
045thumbsup

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gercekten bunlar şerefsizin önde geleni. ya nasıl olur bu . daha önce de çizdiklerini hatırlıyorum aracınızı çizdiklerini . gerçekten büyük geçmiş olsun

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vallahi şu an aklımdan geçenleri ve ettiğim küfürleri yazarsam direk forumdan Ban'ı yerim yani o derece!
Büyük geçmiş olsun, bu sözde insanlar da hakkettiklerini en kısa zamanda bulurlar umarım.