Yine aracımı çizdiler !

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yine aracımı çizdiler !

Bunu yapanı Allah korusun iş üstünde yakalamak var. İşin kötüsü onu adam yerine koyarlar bizi cezalandırırlar. Ama elbette bir daha araba çizmeyecek hale getirip garanti altına almadan bırakmam orası ayrı.

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

şimdi eski konunuzu da inceledim çocuk dahi olsa bu evrilmemiş yaratığın ebeveynleri pek insanlığın nedemek olduğunu anlamamış ve hayatın sadece yemek içmek yatıp nefes almak oldunuğunu sanan kişilerdir ama yazı karakterine bakınca en az 16 yaşında olan ve topluma ileride potansiyel tehlike olabilecek bir tek hücreli canlı sinir sistemi ne sahip yaratık olduğunu düşünüyorum.

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

markopasa86 link' Alıntı:
Büyük geçmiş olsun, mahallede sokak çocuğu felan varmı ?

arabayı park ettiğimde hiç kimse yoktu. hani bir kişi bile denk gelse direk çökecektim ama bomboştu sokak.

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

geçmiş olsun. yapanın allah bin belasını versin.

janjan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ulas79 link' Alıntı:
şimdi eski konunuzu da inceledim çocuk dahi olsa bu evrilmemiş yaratığın ebeveynleri pek insanlığın nedemek olduğunu anlamamış ve hayatın sadece yemek içmek yatıp nefes almak oldunuğunu sanan kişilerdir ama yazı karakterine bakınca en az 16 yaşında olan ve topluma ileride potansiyel tehlike olabilecek bir tek hücreli canlı sinir sistemi ne sahip yaratık olduğunu düşünüyorum.

gözümde dağdaki teröristten hiç bir farkı yok benim için.

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun bunları yapan ŞRFSZ ler

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun. :(
Resimleri görünce bende çok üzüldüm, çok sinirlendim. :mad:
Lakin bunu yapan kişi veya kişilerin anası babasıda afedersiniz hayvan ki(şuan yaşıyorsa, hayatta değilse Allah rahmet eylesin) çocuk da ailesini örnek alıyor.Herşey ailede başlar.Okulda öğrenilmez terbiye, anne baba doğrurup sokağa atıp doğruyu yanlışı göstermediği için bugün bunun sıkıntılarını çekiyoruz.Şimdi o kişi forumda bu yazıları okuyup gülüyor olmasın. :mad: Olur ya cahil adam bende niye yok deyip zarar verip tatmin olur. :mad:

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

Çok büyük gecmis olsun :(

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

soylenecek cok sey var ama neyse..
cok gecmış olsun
mecbur boyanıcak bagaj

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

kusura bakmayın ama bunu yapan tam bir o.ç miş anasının babasının ne sucu var dıyeceksınız boyle evladı yetıstıren ananında babanında bu ne dır ya mılletın zar zor bırıktırıp bır hevesle aldıgı aracına bu yapılırmı ayıptır gunahtır ya.gecmıs olsun kardesım