yeni rekorum

carpediem00

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede astra elegance varken 2001 model şehir dışı 650km zor gelmişti 100km arasıra aşmıştım ama kutlarım..90 geçmeyince yakıt çok az yakıyor..

sbademci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende geçen yıl tam dolu depoyla Antalya'dan Elazığ'a geldim. 1040 km yol 2 kişi ve 100 ü geçmeden.
Bu yıl ise Antalya'dan doldurup çıktım Kayseri'de taşana kadar tekrar doldurttum 105 YTL aldı 620 km için. 16,9 YKR yaktı. BENZİN.

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşım nasıl dayandın o yola gözünü seviyim.
bende astramla 145 ytl lik benzinle 720 km yol yaptım.ama arabamda performans buji, hava filtresi,vanalı egsoz,en önemliside
izmire 5 saatte gittim ve 220 bastım.

tebrikler ama sabrına

M

muson

Bilgi Girilmemiş
ya arkadaşım nasıl dayandın o yola gözünü seviyim.
bende astramla 145 ytl lik benzinle 720 km yol yaptım.ama arabamda performans buji, hava filtresi,vanalı egsoz,en önemliside
izmire 5 saatte gittim ve 220 bastım.

tebrikler ama sabrına
220 ile gitmişsindir de kaç km gittin.bu hızlar anlık oluyo türkiye yollarında. otobanda ise duruum biraz farklı
merak ediyorum yeni kasa opel ile 260 yapan var mı.

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
180 ile yaklaşık bi 10 dk falan gittim.baktım radar var ve yavaşladım.radarı geçtikten sonra yol bomboş 220 ye kadar bastım.dayanamadım ve yolu buldukca 220 basmaya başladım.tabiki şehir dışı otobanda.

260 km hız bilemiyorum hiç duymadım ama biraz cesaret ister

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oo hızla o kadar km.ALLAH size peygamber sabrı vermişş:)

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
180 ile yaklaşık bi 10 dk falan gittim.baktım radar var ve yavaşladım.radarı geçtikten sonra yol bomboş 220 ye kadar bastım.dayanamadım ve yolu buldukca 220 basmaya başladım.tabiki şehir dışı otobanda.

260 km hız bilemiyorum hiç duymadım ama biraz cesaret ister

Dikkatine!

Forum Kuralları Madde 12- Forum içerisinde,her türlü illegal,trafik kurallarına aykırı tutumlar sergilemek; trafiğe açık alanlarda insan hayatını tehlikeye atan,yarış-kapışma adı altında başlık açmak,resim veya video yayınlamak yasaktır.

cocotr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun yoldu yüksek motorlu araba düşük motorlu arabaya göre daha az yakar, bunu zaten herkesin verdiği verilerde göstermiş.

Ben 2007 Astra dizel ile şehir içinde 100 kmde 6 lt'nin altına inemiyorum, uzun yolda ise 5 civarı yakıyor. Ama tabi hiç de dikkatli kullanmıyorum, yol neyi gerektiriyosa o kadar basıyorum.

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
samsun kocaeli arası 150 ytl lik benzin ile geldik.klima sürelki acıktı arabada 4 kişi vardı bagaj ve arka koltuklara kadar doluydu araba.715 km yok gittik.yani 205 lira yakmış olduk.ve gerededen izmite kadar 140 ın hiç altına düşmedik.fena değer değil bence