yeni rekorum

mhakkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O Zaman Neden Arabanın Lüksüne biniyoruz Madem 100 km yi geçmiyecez klima açmıcaz ???
Arkadaşlar Türkiyenin Hali Budur Ve Ortadadır Bize Pahalı Araba Satıp Sırtımızdan da Vergiyi Almayı Bİlenler Siz Alın Alın Biz Size Birde Benzinden Yaparız Dercesine ....
Arkadaşlarda Kendi Rekorlarını Denemeye DEvam Milleti Düşürdükleri Hallere Bak Yazıkları Olsun ..

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O Zaman Neden Arabanın Lüksüne biniyoruz Madem 100 km yi geçmiyecez klima açmıcaz ???
Arkadaşlar Türkiyenin Hali Budur Ve Ortadadır Bize Pahalı Araba Satıp Sırtımızdan da Vergiyi Almayı Bİlenler Siz Alın Alın Biz Size Birde Benzinden Yaparız Dercesine ....
Arkadaşlarda Kendi Rekorlarını Denemeye DEvam Milleti Düşürdükleri Hallere Bak Yazıkları Olsun ..
Bencede:alkis: 80-90 km ile gitmek belli bir noktaya kadar olabilir ama tasarruf için yazın bile klima kapalı gitmek:(

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
wallla ii gib duruyo ve benim araba depo full 62 lt ve klima hep açık yanlız curise controlde ve 95 km ayarlı iken 800 km yaptım bende 3-4 lt daha vardı benzi alırken unutmadan 2.0 turbo araç sizce nasıll bana bayaa ii geldi de :)

ermaneray

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
küçükçekmeceden fulledım ve yola çıktım klıma full açık edirneye 6,1lt ile gittim 250 km 70 km si köy yolu çeyreğin çok az altı