Yeni Opel Astra sedan 1.4 turbo OTM. cosmo ALDIM

REİS38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni Opel Astra sedan 1.4 turbo OTM. cosmo ALDIM

welllcommee

Aracınızda hayırlı olsun

sem1903

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aralık ayında sport+still paket beyaz sedamı 51500 e almıştım 4000 farkla otomatik vites ve cosmo paket muazzam olurdu hadi otomatik tercihim değilde cosmo iyi olurdu farlar değişmez artık ama şu tamponun altına ince nikelaj çıtayı düşünüyorum titizde vardır herhalde

berfe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onderak link' Alıntı:
- ya sizin yol bilgisayarı yanlış, yada yapılan hesapta bi yanlışlık var ama çözemedim bi türlü...
yol bilgisayarı 9,9 gösterirken, 58 türklirası ile 160 km yol yaptım diyorsunuz pompadan bakınca...
bugün fiyatıyla benzin 4.84 tl...  58 / 4.84 = 11.98 lt benzin ile 160 km gidilmişse,
11,98 / 160 * 100 = 7.4 lt / 100 km yakıt ortalaması yazmalıydı.. ;)
yada bu denemeyi otoban kullanımında yaptınız :) çünkü 9,9 lt nere 7,4 lt nere ;)

- neyse hoş geldiniz...
yol bilgisarlarında genelde sapma oluyor diye biliyorum. ancak durum bu şehir içi, ankara trefiğinde 58 tl ye 160 km yol yaptım. şimdi dolu depo ile kaç km gidecek onu hesaplayacağım şu an yarımın biraz aldında 45o km olmuş. ışık yanana kadar kaç km olcak görecez. buradan paylaşırım

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aramıza hoşgeldiniz, yeni aracınız hayırlı olsun çok şık  greatt

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

berfe link' Alıntı:
yol bilgisarlarında genelde sapma oluyor diye biliyorum. ancak durum bu şehir içi, ankara trefiğinde 58 tl ye 160 km yol yaptım. şimdi dolu depo ile kaç km gidecek onu hesaplayacağım şu an yarımın biraz aldında 45o km olmuş. ışık yanana kadar kaç km olcak görecez. buradan paylaşırım

- sapma olabilirde, o sapmada 0.5 lt ile 0.9 lt arasi olur en fazla.. Sizinkisi gibi atla deve fark sapma yapmamasi gerekir..

- tahminimce sizin olcumunuz, sadece uzun yol - sehirdisi (otoban) olcumu gibi olmus, yol cokmu duzgunduyse artik, hic dur kalk yapilmadiysa artik, buna esit cikmis tuketilen yakit. Yol bilgisayari ise sehirici ve sehirdisi karisik gosterdigi icin fark cikior..

- neyse aractan memnunsaniz gerisi hikaye :)

berfe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

onderak link' Alıntı:
- sapma olabilirde, o sapmada 0.5 lt ile 0.9 lt arasi olur en fazla.. Sizinkisi gibi atla deve fark sapma yapmamasi gerekir..

- tahminimce sizin olcumunuz, sadece uzun yol - sehirdisi (otoban) olcumu gibi olmus, yol cokmu duzgunduyse artik, hic dur kalk yapilmadiysa artik, buna esit cikmis tuketilen yakit.   Yol bilgisayari ise sehirici ve sehirdisi karisik gosterdigi icin fark cikior..

- neyse aractan memnunsaniz gerisi hikaye :)
ankara içini bilirsiniz belki dur kalk mesai saatlerinde oluyor tabi. öyle düz yolda da çok gitmedim.ikinci ölçümüde paylaşacağım yeni bir konu ile.

blackjesus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selamlar,

Araç 2012 model mi 2013 model mi?

Ben 2012 model Astra Sedan 1.4 T Active Select Cosma için 54.500 e anlaştım da. Siz 2013 ü 55.500 e aldıysanız kavga çıkıcak.. :) Gerçi 2013 ler gelmedi diyolar ama. Yine de sormakta fayda var.,,Bu arada kazasız belasız inşallah.

blackjesus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada son Beyaz Cosmo yuda sen almışsın sanırım.... Son bilgiye göre Astra Sedan 1.4 T Active Select Cosmo 2 tane kaldı Türkiye çapında... İkisi de Gri.. Birini ben sipariş ettim... kaldı 1 tane... Tabi bunlar yetkili bayidekiler... Almayı düşünenlere duyrulur....

berfe1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

blackjesus link' Alıntı:
Selamlar,

Araç 2012 model mi 2013 model mi?

Ben 2012 model Astra Sedan 1.4 T Active Select Cosma için 54.500 e anlaştım da. Siz 2013 ü 55.500 e aldıysanız kavga çıkıcak.. :) Gerçi 2013 ler gelmedi diyolar ama. Yine de sormakta fayda var.,,Bu arada kazasız belasız inşallah.
2012 benimkiside 2013 ler dediğiniz gibi gelmedi. sizin aracınızda sunroof var mı?  ben sunroof dahil 55.500 e aldım.