Yeni Doblo, Ne Dersiniz?

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla istanbulda çok var yeni doblo tutulmayan bir araç değil bence :D
Fakat bana kalırsa yeni caddy daha iyi ;) 2007 caddy triptonic vites ile uzun yolculuk yaptık,içi geniş bagaj hacmi çok çok iyi,yakıt deseniz 10 numara.( çok zorlayıp sıkıştırdıgınızda baya yakıyor) Sabit hızlarda mesela 110 120 gibi gidildiğinde çok iyi.Kullanımı vs. zaten anlatmaya gerek yok vw kalitesi.Babamın şirket aracı idi ve çok kullandım performansı süper :D Çok kısa mesefade denedim,anında 160 km ye çıkabiliyor.. :)

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
fiyatın kazalarda çok fazla hasar aldığını duymuştum ne derece güvenlidir bilmiyorum ama caddy daha iyi bir tercih olacaktır tabi bütçenizde çok önemli

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doblonun testini izledim iyiymiş

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doblo türkyie piyasasında kendi segmentinde liderliği elden bırakmaz o segmentte bir araç alıcak olsam düşünmem bile doblo alırdım .. doblonun belli yerlerde fazla olmaması doğaldır neticede farklı bir kesme hitap ediyor..

benim favorimde fiorino biraz adam etseler gözümü kapatıp multitroniğini alıcam kim nederse desin şu 1.6 motoru fiorinoyada koysalar birazda arabayı doldursalar hız sabitleyiic start stop yağmur sensörü far sensörü v.b alınıcak araba..

bir kaç tane body kitlisinide gördüm çok yakışıyor arabaya..

hakan5408

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şubat ayı içersinde toyota versonun ticari modeli çıkacak diye duymuştum onada bakın derim...

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski kasa dolboyu 2005 den beri kullanıyoruz 0 almıştık. Opel kalitesine alışmış biri için rezilliğin daniskası. Berbat bir araba. Araba da denemez kamyonet. Performansa o kadar takılmıyorum ama ne yol tutuşu ne fren hiç bir şey yok. Gram güven vermiyor. Ama işte biz iş için kullanıyoruz içi geniş yakıtı az motor dayanıklı.
Ancak yeni doblo gerçekten çok güzel olmuş. Eski dobloyla uzaktan yakından alakası yok sadece adı aynı kalmış. 1,6 multijet çok güzel bir motor. Bağımsız arka süspansiyon var ki bir çok binek araçta bile kullanılmıyor hala bu sistem. ESP standart hillholder start stop gibi özelliklerden zaten siz bahsetmişsiniz. İç mekan kalitesi tabiki vecradaki kadar kaliteli değil ancak zaten artık yeni arabaların hiçbirinde eskilerin kalitesi yok gibi. Eski dobloyu binek olarak kullananlara çok şaşırıdım. Çünkü bir kere uzun yola çıkmak zorunda kaldım dobloyla. İnşallah daha da çıkmak zorunda kalmam. Ama yeni doblo binek olarak düşünülebilir. Özellikle yüksek donanımlı olursa.
Biz iş için kullandığımızdan 1,6 multijet maxi olanı düşünüyoruz ama ekonomik durumu ayarlamak lazım.Fiata 6 yıldır kullanmamıza rağmen çok yakın bir zamana kadar benimde ön yargılarım vardı ama bravo yeni doblo gibi araçları görünce bu ön yargı bitti. Kaliteyi arttırdılar gerçekten. Ama tabi albea palio linea filan hala rezalet.

Bu arada caddy e filan hiç bulaşmayın. vw de çalışan bir akrabamız var o bile söylüyor caddy alınmaz diye 40-45 bin tl ye ticari araç satıyorlar kaputu açıyorsunuz motor kapağı bile yok her şey meydanda. vw aslında kaliteli arabadır ama doğuş otomotivin bu fiyat-donanım politikası berbat.

Son düzenleme: