Yeni Doblo, Ne Dersiniz?

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
bence bu sınıfta ford tourneo connect mükemmel bir araba.işyerinde kullanıyoruz gayet konforlu ve güçlü bire araba.şekli de dobloya göre güzel.birde ona bakmak lazım bence.115 liği deli gidiyo.

Connect donanım olarak daha zayıf. Ve motor 1.8 olduğu için 1.6'ya göre vergi sıkıntısı olacaktır. Tabii diğer yönlerden bilemem. Ama insan dijital bir klima bekliyor hani. Connect'te o yok mesela.

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
listenizde caddy de var ben caddy diyorum...

Caddy'i inceledim. Tasarım ve motor olarak gerçekten hoş. Donanım Doblo'ya göre biraz zayıf. Fiyatı ise 40.000 TL üzerinde. :( Sonuçta VW ama fiyat gerçekten fazla...

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
genelde fiat resimlerdekiyle gerçekteki benzemiyor ön yargılı da olmayalım yeni dobloya binmediğim için bişey diyemiyecem.. ama mutlaka test ettikten sonra karar verin içinize sinmezse almayın.....
caddy e gelince fiyat farkını 5 yıl sonra satacağınızda da koruyacağını düşünyorum.. yani satarkende doblodan pahalıya gider..

bu testi geçenlerde okumuştum.. belki işinize yarar

http://www.arabam.com/haber.aspx?haberID=291627&baslik=Doblo%20ve%20Caddy'yi%20sizin%20i%C3%A7in%20kar%C5%9F%C4%B1la%C5%9Ft%C4%B1rd%C4%B1k!

Son düzenleme:

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Ben Fiat ön yargısını Punto Evo'da kırdım.. :) Bence Fiat artık güzel işler yapıyor.. Yeni Doblo'da aynı şekilde dışarıdan gayet iyi duruyor. (İçine hiç binmedim.) Ve bence ön tasarımıda güzel.. Vectra'dan sonra iyi gider diye düşünüyorum..

Hakkınızda hayırlısı olsun.. :)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
20110121113417523_arka%201.JPG

Caddy'de en gıcık olduğum şey de bu! O kadar çalışılmış güzel bir araç yapılmış. Arka kapılarda görünen açıklıkları kapatmaz mısınız mübarek adamlar? Eski ticarilerdeki gibi duruyor.

Bu arada testi okudum, teşekkürler...

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Caddy'de en gıcık olduğum şey de bu! O kadar çalışılmış güzel bir araç yapılmış. Arka kapılarda görünen açıklıkları kapatmaz mısınız mübarek adamlar? Eski ticarilerdeki gibi duruyor.

rica ederim.. önemli değil

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net

Yeni Caddy'lerde arka camlar açılıyor sanırım.. Eskilerde açılmıyordu.. :D Ayrıca,yenisini bilmiyorum ama eski Caddy'lerde iç malzeme kalitesi vasattı.. (bence).

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Yeni Caddy'lerde arka camlar açılıyor sanırım.. Eskilerde açılmıyordu.. :D Ayrıca,yenisini bilmiyorum ama eski Caddy'lerde iç malzeme kalitesi vasattı.. (bence).

Yenisinde de açılmıyor. Şu an için Doblo tek.

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Burak sanırım alt plastıkle camın arasındaki beyazlıkdan bahsedıyor

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
:)

Bahsettiğim şey camın açılıp açılmaması değil. Nasıl anlatılır bilmem ki... :)

Kapıya bakınca direkt olarak aracın kaportası görünüyor. Boya görünüyor yani. Oysa oraların düzgünce kaplanmış olması gerekir bence...