Yeni Corsa Kararsizim Yardim.

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam açılılıyor. Yalnız pdf dosyası olduğu için boş sayfa gibi bekleme yapıyor. Biraz bekle altta yükleme yaptığını göreceksin. 1.73mb çünkü.

tesekkur ederım arkadsım sorun bendeymıs.nıye dıye sor.çünkü adobe reader yüklü değilmiş bilgisayara.:kop: şimdi tamamdır.

Ghostbuster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fabrika değerlerini bilmem ama ben 100 ytl ye fulluyorum depoyu ful şehir içi 650-750 km arasında gidiyorum hiç kasmadan.

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdi kararını verdin mi ne alcan?

sport 3 kapı 1.4 almak istiyorum ama dun arkadaslarım kafamı karıstırdılar illa yeni honda cıvıc al diye.bilmiyorum çok kararsız kaldım şimdi.bu arada sen nekadara almıstın arkadsım dızelı.otomatık degıl heralde.birde opc line paketinin içinde hangi özellikler var.

Son düzenleme:

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sport 3 kapı 1.4 almak istiyorum ama dun arkadaslarım kafamı karıstırdılar illa yeni honda cıvıc al diye.bilmiyorum çok kararsız kaldım şimdi.bu arada sen nekadara almıstın arkadsım dızelı.otomatık degıl heralde.birde opc line paketinin içinde hangi özellikler var.

ben enjoy + sp 90hp cdti aracı hediyeleri ile birlikte 32.500ytl'ye aldım. Ama OPC line paket paket hakkında ise bilgim yok. belki şu an daha ucuzda olabilir. Ben aldığımda çok araştırdım. En son bu fiyata alabildim.

hakanbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben enjoy + sp 90hp cdti aracı hediyeleri ile birlikte 32.500ytl'ye aldım. Ama OPC line paket paket hakkında ise bilgim yok. belki şu an daha ucuzda olabilir. Ben aldığımda çok araştırdım. En son bu fiyata alabildim.
metalik renk mi beyaz mı? ama beyaz da olsa bence ii almışsın. hayırlı olsun