Yeni Corsa Kararsizim Yardim.

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostlar arkadaşlar bizim bi başlığımız vardı zaten corsa garajı diye.Sonra cmoncular nerde diye bi başlık çıktı.Ayrım bence burdan başladı.Yoksa kimse kimsenin aracına kötü diyemez.Beğenir ya da beğenmez olay burda biter.Kimse kimseye aracını beğendirmek zorunda da değil bence.Ben sadece daha fazla birşeyler bekliyordum d kasadan o kadar.

Bilmeden cmoncuların kalbini kırdıysam özür dilerim bu arada :) Şu cmonların modlu hallerini de bekliyoruz sizden.Şu araç modlu halde nasıl olcak çok merak ediyorum.Angel, jant, body fln yapın da şu araçlara bi görelim :)

bu durumu ayrım olarak görmek yanlış bana göre. Neden mi? Çünkü, C2mon yeni çıkan bir araç olduğu için forumda ne kaar C'mon var görmek istedim. Ayrıca birbirimize çok faydaı dokundu. Bilmediğimiz şeyleri birbirimize sorma imkanımız oldu. O kouyu açan benim ve ben aracımı corsa garajındada yayınladım eğer bir ayrım yapıyor olsaydım orada yayınlamazdım. Ayrımız gayrımız yok yani kesinlikle yanlış anlaşılmasın. C veya D hatta A ve B hepsi Corsa. hepsi Opel.

Bu arada mod olayı gerçekte yok ama imzamda corsa'ma sanal mod yaptım. Bence güzel oldu ama sizce nasıl bilemem. Mod yapmak isteiğm zaman böyle sade bir mod yapmak istiyorum.;)

HAGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.2 Enjoy + spor paket beyaz 28500 ytl ye aldım karter korumada 79 ytl idi aracı biraz pahalı almısım sankı.

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.2 Enjoy + spor paket beyaz 28500 ytl ye aldım karter korumada 79 ytl idi aracı biraz pahalı almısım sankı.

evet bencede biraz pahalıya almışsın.senin araba sanırım hem düz vites belirtmemişsin ama.hemde metalik değil.benim araba hem metalik hemde easytronic + sport paketide ekleyince 32.350 civarı liste fiyatı oluyodu.indirim ve pazarlıklarla 29.500 e anlastım.ayrıca eski arabamıda takasta diğer servislerin verdiği rakamdan daha yuksek bi fiyatla takas yaptım dolayısıyla araba çok iyi bir rakama geldı bana.