Yeni Corsa Kararsizim Yardim.

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer aracı hemen istiyor ve dizel olsun istiyorsan 5 kapı seçeneğinden başka seçeneğin yok. 5 kapı türkiyeye şu anada sace 3 donanım seçeneği ile giriyormuş. Essentia, enjoy+spor, cosmo

3 kapı versiyonu yani sport 3 kapı modeli ise sadece 1.4 olarak var şu an için. 2 ay için sipariş alınıyordu ben alırken. Yani bu durumda hala 1 ay beklemek gerekiyor gibi.

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
esentia 1.2 easytronic vites+konfor paket+metalik boya 27.000 ytl ye alabilirsin. sen bakma liste fiyatına pazarlıkla dediğim fiyata indirebilirsin.

ya o dedıgın fıyata alabılırsem yarın hemen gıdıp alırım arkadasım.ama takasa gırcem ben.sen nerden almıstın. ve nekadara.birde esentia nın konfor paketinde hangi özellikler var.sanırım senınkı esentia.

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
essentiya olmayıp enjoyda olanlar
mp3 çalar
arka koltuk 2 kademede yatması
ön koltuk altında çekmece
bagaj da iki katlı raf
haraketli direksiyon ileri geri, aşağı yukarı
yükseklik ayarlı ön koltuk
4 hava yastığı
çelik jant
sisi farları
esentiyayı bilmiyorum ama 6 adet hoperlor
makyaj aynası
şimdilik bukadar

peki arkadaşlar çok soru soruyorum ama opelin kendisinden öğrenemediklerimi sizden öğreniyorum Allah hepinizden razı olsun.bu enjoy un spor paketinde hangi özellikler var yani araca ekstradan ne katabilir donanım olarak.panoromik tavanı tavsiye edermisiniz.bide araçları kullanan arkadaslar memnunlarmı.hepınıze sımdıden tesekkur ederım.

Son düzenleme:

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki arkadaşlar çok soru soruyorum ama opelin kendisinden öğrenemediklerimi sizden öğreniyorum Allah hepinizden razı olsun.bu enjoy un spor paketinde hangi özellikler var yani araca ekstradan ne katabilir donanım olarak.panoromik tavanı tavsiye edermisiniz.bide araçları kullanan arkadaslar memnunlarmı.hepınıze sımdıden tesekkur ederım.

sevgili arkadaşım. Enjoy+spor pakette
http://opan.com.tr/showroom.asp?id=6&d=sd bu likte olanların haricinde çelik jant, ön sisi farı var.

panoromik tavan ise tavsiye ederim ancak türkiyede şu anda varmı bilmiyorum. Yoksa 45 gün bekletirler.

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ghostbuster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne alırsan al njoy+sp al ufak tefek bir suru ayrıntı fark var değiyor yani.easytronic cdti kullanıyorum çok memnunum.

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
essentiya olmayıp enjoyda olanlar
mp3 çalar
arka koltuk 2 kademede yatması
ön koltuk altında çekmece
bagaj da iki katlı raf
haraketli direksiyon ileri geri, aşağı yukarı
yükseklik ayarlı ön koltuk
4 hava yastığı
çelik jant
sisi farları
esentiyayı bilmiyorum ama 6 adet hoperlor
makyaj aynası
şimdilik bukadar

essentialar konfor paketsiz gelmediği için 6 hoparlör var mp3 çalar direksiyondan kumandalı ve ön koltuk yükseklik ayarıda var essentialarda.

UCUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar birde 1.2-1.4-1.3 motorların 100 km ortalama yakıt değerlerini ve km.de nekadar yaktıgını söyleyebilirmisiniz tesekkurler.