yeni cıtroen c3 nasıl almaya karar verdık

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok fazla kalite beklemiyorum açıkçası. Zaten yeni araçlar artık birbirlerine benzemeye başladı iyiden iyiye. Dacia, Hyundai vs. dışardan güzel görünen araçlar yapmayı başardı sonunda ama içi beni yakar dışı seni içi beni yakar hesabı olmasın...

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende inceledim...

Bence gidip görmeden, kullanmadan karar vermeyin...

Önyargılarınızdan kurtulun ...

C3, her yönüyle güzel bir araç olmuş...

Ayrıca Citroen satış sonrasındaki servis ve benzeri hususlarda müşteri memnuniyeti en yüksek olan firmadır.

Opel in ise bu konudaki tutumu malesef bir çok opelciyi araç yenilerken tekrar opel seçme konusunda olumsuz etkiliyor...

Ben opelin tasarımlarını beğeniyorum ve kalitesine tabiki de güveniyorum ama işin içine fiyat unsuru girince, farklı alternatiflere yönelmek zorunda kalıyoruz.

Hayırlı olsun, çok akıllıca bir tercih yapmışsınız...

Allah kaza bela vermesin ...

kip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu fransızlara bir türlü ısınamadım
sizde karar verdiyseniz almaya diyecek bişey yok
hayırlı olsun..

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Bende inceledim...

Bence gidip görmeden, kullanmadan karar vermeyin...

Önyargılarınızdan kurtulun ...

C3, her yönüyle güzel bir araç olmuş...

Ayrıca Citroen satış sonrasındaki servis ve benzeri hususlarda müşteri memnuniyeti en yüksek olan firmadır.

Opel in ise bu konudaki tutumu malesef bir çok opelciyi araç yenilerken tekrar opel seçme konusunda olumsuz etkiliyor...

Ben opelin tasarımlarını beğeniyorum ve kalitesine tabiki de güveniyorum ama işin içine fiyat unsuru girince, farklı alternatiflere yönelmek zorunda kalıyoruz.

Hayırlı olsun, çok akıllıca bir tercih yapmışsınız...

Allah kaza bela vermesin ...
Teşekkur ederim akkillica oldu zaten direk c3 baktik başka c serisini incelemedik tasarimi ortada özurluluk indiriminden + bize indirim yapti 11bin aşagiya duştu 5 sene sonra satsa gene zarri olmuyor c3 gercekten tasarim olarak kalite olarak 1numara corsa esential icler acisi 2010 model cok basit ici kimse bahsetmiyor 2008 2009 esential gibi degil cok kalitesiz geldi bana
şu fransızlara bir türlü ısınamadım
sizde karar verdiyseniz almaya diyecek bişey yok
hayırlı olsun..

Sagol fransiz arabalarini bende sevemedim bi turlu yeni c3 fikrimi degiştirdi almassaniz bile gidip görun karariniz degişecektir

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Çok fazla kalite beklemiyorum açıkçası. Zaten yeni araçlar artık birbirlerine benzemeye başladı iyiden iyiye. Dacia, Hyundai vs. dışardan güzel görünen araçlar yapmayı başardı sonunda ama içi beni yakar dışı seni içi beni yakar hesabı olmasın...

Hyundai den uzak durun bence böyle teneke araba olamazya en duşuk versiyonda bile guvenlik icin tek airbag klima başka birşey yok eara ve gtez baktik kapilari acmamiz kapamamiz biroldu dişardan göruldugu gibi degil konuyla ilgili yorum yazan herkes teşekkur ediyorum

kara_murat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomobilin en iyisini fransızlar değil almanlar yapıyor...

tarki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 ay önce eşimle beraber galeride didik didik ettik yeni c3'ü:D çok beğendik aslında, ama o dönem c kasadan memnun kaldığımızdan tekrar corsaya yöneldik.
15 gün önce 111 yıl paketi aldık. liste fiyatı 35 küsür, kampanyalı 31 küsür, sağolsun bayii fiyatı 30.800'e kadar düşürdü+ boya koruma hediyesi....aracımda yol bilgisayarı+deri direksiyon+15 jant+karartılmış arka camlar+cruise control+ısıtmalı aynalar+metalik siyah boya (ayrıca opel metalik - opak gibi fiyat farklarını kaldırdı)+ piono lake konsol+akıllı bagaj gibi özellikler var. ayrıca almamı sağlayan bir başka özellik yeni euro5 motor versiyonu ile daha düşük tüketim+85 beygir+115 tork+düşük egsoz emisyonu ile rakiplerine göre bence avantajlı....
2007 den beri yollarda görülen bir kasa olmasına rağmen insanların aracıma beğeniyle bakmaları da çok hoş.... Corsa D 111 için tereddüt yaşayan arkadaşlar varsa bu aracı tavsiye edebilirim. :cool:

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
1 ay önce eşimle beraber galeride didik didik ettik yeni c3'ü:D çok beğendik aslında, ama o dönem c kasadan memnun kaldığımızdan tekrar corsaya yöneldik.
15 gün önce 111 yıl paketi aldık. liste fiyatı 35 küsür, kampanyalı 31 küsür, sağolsun bayii fiyatı 30.800'e kadar düşürdü+ boya koruma hediyesi....aracımda yol bilgisayarı+deri direksiyon+15 jant+karartılmış arka camlar+cruise control+ısıtmalı aynalar+metalik siyah boya (ayrıca opel metalik - opak gibi fiyat farklarını kaldırdı)+ piono lake konsol+akıllı bagaj gibi özellikler var. ayrıca almamı sağlayan bir başka özellik yeni euro5 motor versiyonu ile daha düşük tüketim+85 beygir+115 tork+düşük egsoz emisyonu ile rakiplerine göre bence avantajlı....
2007 den beri yollarda görülen bir kasa olmasına rağmen insanların aracıma beğeniyle bakmaları da çok hoş.... Corsa D 111 için tereddüt yaşayan arkadaşlar varsa bu aracı tavsiye edebilirim. :cool:
bızım baktıgımız corsa 16 ınc janttı sızın nıye 15 ınc :confused:

tarki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde teşhirde baktığım corsalar 16 inc, ama opelin sayfasında yazanlar 15 inç, eğer fiyat farkını verirsek bizde 16 inç taktırabilirdik. Sanıyorum albenisi olsun diye 16 inç takıp teşhire sunuyorlar. bu arada çok önemlimi bilmiyorum ama 16 inç olanlar continental, benim aracın üzerindekiler dunlop:confused: