Yeni bir sorun

• Konuyu başlatan salihcaglayan
  • Başlangıç tarihi

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Yeni bir sorun

Bugün arabamı yıkatırken dikkat ettim, aracın sol ön kapısını açtığımda alttaki Opel yazısının üstündeki kalın lastik kaplama sökülmüş, yarısı boşta duruyor  002tuhaff Birde birkaç gün önce farkettim,sağ arka kapıyı açıp kapadığımda, camı çevreleyen siyah lastiğin ucu dışarıda kalıyor,kapıyı tekrar açıp lastiği düzeltip tekrar kapıyorum.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bahsedilen lastikler araca yapışkanla değil sadece geçmeyle takılı vaziyette o yüzden herhangi darbe, çekme ile yerinden çıkabilirler.

Yine de yerine taktıktan sonra kendiliğinden çıkıyorsa üretim hatası vardır servisten değişim talebi gerekir.

Ozan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BENİM İLK HAFTA TURBO HORTUMU KELEPÇESİ ATTI 2 KERE NORMALDİR OLUR ARADA

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

salihcaglayan link' Alıntı:
Bugun sagolsun bizim nazli essek astra, ben partikulu temizliyecegim dedi olmadik bir zamanda, tamam dedim nazlidir yapar dedim gitmem gereken yer 2 km omasina ragmen 10 km gezdirdim sonra sonmedi dedimki beklesin biraz, rolantide, gecer. Gectide neyse kapattim isimi halletim. İki dakika sonra tekrar calistirdim biraz ilerledikten sonra araci en yakin servise gotur dedi sonra bi tepkisizlik ben gitmem tarzinda havalara falan girdi, zaten normalde de pek gitmiyorda:) opel assistance i aradim sagolsun ordaki amca buyuk ihtimal yakit pompasi bozulmustur dedi. Eyvallah dedim yolun ortasinda biraktim arabayi kitledim taksiye bindim geldim. KüStüm ona:)
Sinirliyim biraz uslubumda hata varsa affedin.
Saygilar

- biraz yüz vermişsiniz diye astarını istemiş sizin nazlı eşşek..
sorun bence...  o yazı varken sürüşü bırakmanız, ardından rolantide aracı bekletmeniz...
kafası karışmış normaldir... aracı aldığım ilk zamanlar bendede benzer bi şey yaşandı..
partikül zamanı öncesiydi araç boğuldu istop etti..
sonra tekraar çalıştırdım araçın türkçe menüsü önce arapça oldu.. bi daha kapadım açtım rusça oldu..
bi daha kapadım biraz bekledim açtım ingilizce oldu... arkasından partikül filtresi uyarısı. vs..
sonra normale döndü....
yani sorun aracın her dediğini yapıp fazla yüz vermeyin :)
bi hafta partikül filtresi yanarken bu araca bindiğimi biliyorum..

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun sn salihcaglayan. opak elemanlarının durumu farketmesi ve düzeltmesi gerçekten takdir edilecek bir durum. ama yine de reis dekilerin de gözden kaçırma durumları olabilir. sonuçta onlarda insan. tabi bu gözden kaçrımalar sıklaşırsa muhakkak gerekli müdahalelerde de bulunmalı insan.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Bahsedilen lastikler araca yapışkanla değil sadece geçmeyle takılı vaziyette o yüzden herhangi darbe, çekme ile yerinden çıkabilirler.

Yine de yerine taktıktan sonra kendiliğinden çıkıyorsa üretim hatası vardır servisten değişim talebi gerekir.
Sadece lastiğin en alt uç kısmı yerinden çıkmış sanırım,aynı yere oturtunca içeride kalıyor fakat kapıyı açtığımda yine yerinden çıkıyor. Tek kafama takılan eğer ben farkında olmadan dışarıda kalırsa, yağmurlu bir havada ordan içeriye su sızarmı .

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Altta kaldığından su alacağını sanmam ama toz ve yol sesi girebilir, Derby benzeri bir yapıştırıcıyla ufak bir noktasından parçayı sabitleyebilirsin.