Yeni bir sorun

• Konuyu başlatan salihcaglayan
  • Başlangıç tarihi
S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Yeni bir sorun

thejazz link' Alıntı:
Geçmiş olsun kardeşim, peki nasıl bir patlak bu turbo hortumundaki? Gözden kaçabilecek kadar küçük mü? Nasıl atlamışlar hayret birşey.
Hortum kenarlardan yarilma seklinde borunun boyuna yirtilmis gozden kacmayla ilgisi yok tamamen ilgisizlikten kaynaklanan vir durum.
yaramaz06 link' Alıntı:
o hortum genelde kendı kendıne patlıyor sıfır dızel ford aldık sırkete 2. ay bende patlatmıstım ama hortum patlayınca arabada bır yıgılma olmustu ama yırtık degıl hortum resmen bende cıcek gıbı acmıstı neyse bununla gecmıs olsun
Sagolasin abi

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun.

Djfree

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Salihcim cok gecmis olsun.sorunu cozebildiklerine cok sewindim.cumleten allah beterinden korusun.

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

salihcaglayan link' Alıntı:
Bugun sabah calistirdim okula gittim arza hala devam ediyordu. Okuldan cikista direk reis otoya gittim araci servise aldilar makinaya bagladilar maf sensoru arzasi verdi. Test yaptilar surduler 2 saat boyunca bekledim sorunu soylediler parcanin hicbir yerde olmadigini 20 gun beklememi Almanyadan gelecegini soylediler. Dedim ki bu sekilde surmemin zarari olur mu? Dediler surmeseniz daha iyi sonra direk opak taki ramazan abiyi aradim dedim abi durum boyle boyle bulabilir misin? Oda baya bi arastirdi bulamadi sonra dediki gel bide biz kontrol edelim araci, atladim oraya gittim. Makinaya bagladilar, ayni ariza. O sirada ustqlarin hepsi geldi, sagolsunlar araci incelemeye basladilar. Bide ne gorsunler ariza tespitinden aciz reis, turbo hortumundaki patlagi gorememis. Turbo hortumu patlamis ve bundan dolayi maf sensoru gerekli olcumu yapamadigindan dolayi hata veriyormus. Hemen reisi aradim baya bi sövdum agzima ne geliyorsa soyledim. Opelede birazdan mail atcam sikayetimden oturu. Sonra ramazan abi parcanin ellerinde olmadigini, acil bir sekilde siparis gececeklerini soyledi. 2 -3 gun icinde arabam elimde olurmus. Boyle bir durum oldu. Sonuc olarak reis mi bir daha ASLA!
Yazmayi unutmusum bu hortumun neden patladigi hakkinda kimsenin en ufak bir bilgisi yok.
Saygilar
geçmiş olsun, opak bir kez daha sınavı geçti böylece aferin onlara  3bravvo

goxb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opak kesinlikle Ankara'da 1 numara. Belirtilen her sorunu mutlaka çözmeye çalışıyor ustalar.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun.

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dizelciler için bir tecrübe daha, ucuz atlatıldığına sevindim.

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Hepiniz cok sagolun , birdaha kimsenin basina gelmez boyle bir olay insallah