yeni astra ses problemleri(cam tavan +susturucu)

arctech

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaslar.
Henüz 3 ay once almı oldugum yeni astra 1.3 cdti enjoy aracım ıle ses problemlerı nedenıyle servıslerden cıkamaz oldum. Once panoramık tavandan seyır esnasında ses gelmeye basladı. Her servıse gıttıgımde vıdalrı sıkıldı dıye not dusup gonderıyorlar ama bence ya bakmak ıstemedıklerı ya da servıslere verılen arıza talımatları karsısında ezbere ıs yaptıkları ıcın herhangı bır cozume henuz kavusamadım. Yolda gıderken bozuk satıhlarda daha once yapmamasına ragmen 20. gunden ıtıbaren sunroof tan cat cut dıye sesler gelıyor.
Ayrıca su aralarda egzostan yana dertlıyım. 3 hafta once anlasılmadık bır sebeple arabaın altından sankı alt tablaya boncuk veya tas gıbı kucuk bır parcanın metale vurma sesı gıbı bır ses geldı.1 dakıka kadar beledıkten sonra kontagı kapatıp yenıden actım ses kesıldı ama bu sefer de arka susturucudan cok sıddetlı olmasa ıslık gıbı bır otme sesı gelmeye basladı. Aracı satınaldıgım servıse goturdum v kayısının degısmesı gerektıgı tanısı koydular. Guvenmeyıp baska bır yetkılı servıse goturdum susturucudan dedı)benım tahmınım de bu yondeydı). Su an v kayısı ıcın 1 haftadır parca, susturucu ıcın ıse fabrıkadan cevap beklıyorum. Daha 3 aylık bır aracta bu kadar problem ıle karsılasmıs olmam maalesef arabamı buyuk bır keyıf ıle kullanmamı engellıyor. Cok begenerek aldıgım aracımın bu sorunları hakkında yardımcı olabılırsenız cok sevınırım

B

bülent58

Bilgi Girilmemiş
öncelikle arkadaşların ve benim sana cevap vermem için forumda kendini şöyle bir güzel tanıt bakalım.
ondan sonra cevapları yazalım sana

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım servislere gidip gelme zaman kaybın olur yapacağın tek şey opel türkiye genel müdürüne okkalı bi mail atmak benimde bi problemim oldu ve akşama cepten arabanızı getirin yapalım dediler. Ve iş orda bitti yaptılar sonunda bende çok gidip geldim...En iyi yol bu

arctech

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben ismail erten

copcu06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardes bende arbayi severek aldim hemde en donanimlisi aklina ne geliyosa var ama simdi satmayi düsünüyorum ayni sorunlar bendede var nefret etmeye basladim kötü bir huyum var napiyim