2013 Corsa 1.3 Essentia E5 Motorda titreme,çekişten düşme

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saka gibi bir olay anlatayim. Sirketten arkadas 6 yada 7 sefer sifir km bmw aldi. Son aldigi 320i ed 40. Yil serisini alali 2 hafta oldu ve aracta 40 km/s ile 90 km/s arasinda hafif bir titreme var. borusanla gorustu almanyaya mail atti ve servise gitti. Jant lastik sokup kontrol ettiler rot ayarindan sonra aracin bir tek dahi parcasini yollamadan 2 gun sonra yani bugun cekici ile ikame 316i geldi ve arac degisime gitti, daha onceki 2 bmw sinide yine titremeden ve digerinide isi probleminden degisti. Adamlarin arabasi pahali ama prestije daha cok onem veriyorlar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bmw öyle bi tanıdığımda 740xdrive vardı ve yanlarken tek tekerde problem olduğunu anlıyorlar , güç iletmesinde sorun varmış, arabanın yenisi verildi bu sırada ikame araç olarak sanırım sıfırdı 116 verildi. Opel'de dalga geçer gibi sorunlu direksiyon pompasını neredeyse 10 yıl boyunca arabalarına takmaya devam etsin :) zaten herşeye normal gözüyle bakıyorlar , çok garipler çok :)

otomobilibo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel yetkilileri bugun son kez aradı. Garantiden yardımcı olamayacaklarını belirttiler. Daha zamanı ve km sı gelmeden 15.000km ve 30.000km bakımına gıren aracımı garantı suresı 1 hafta gectı dıye ıyı nıyet garantısı dahı olsa garantıye sokmadılar. benım ıcın opel su saatten sonra bıtmıstır. markaya sozum yok ama boyle bır dısbırutor bu ulkeye ve boyle guzel bır markaya yakısmıyor. pazar gunu aracımı kıtledım 3 gundur işe 95 model tipomla gidip geliyorum. aracı aldıgım yer (ki çalıştıgım ikinci el şirketi taahhütü üzerine "dediklerimiz haricinde bir problem çıkarsa iade veya tamirini yaparız" dediği için OPELDEN DAHA BÜYÜK!!!! OPELDEN DAHA KÖKLÜ!!! OPELDEN DAHA İYİ HİZMET VEREBİLEN!!! OPELDEN DAHA ÇOK OPELİN ARKASINDA DURAN!! şirketim aracımın problemini giderecek. Şu an satmakla satmamak arasında kararsızım ne yazıkki!!

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nerde sorunlu araç var Türkiye ye gönderiyorlar. Bunların gücü bize yeter hoş suç bizde bi ALMAN merakidir gidiyor VW Golf olmuş 90 daha cook cekeriz

otomobilibo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar sorunumu zannedıyorum kı cozdum. aracı sureklı devırlı kullanmaya basladım kı 650km/1depo (ışık yandıgında) yol yapıyorum aracımla. sureklı 2500d/d cıvarında kullanıyorum ve bos yol buldugumda 180-190 gazlıyorum. su anda aracımdakı kesıklıkler gaz yememeler cok uzun zamandır artık yapmıyor. sanırım partıkul fıltresını temızledık ama bır depo ıle bu kullanım tarzı ıle 650 yı anca gorebılıyorum

otomobilibo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güncel;
Son olarak artık bır depo ıle sakın kullanım ıle 850km'lere yaklasabılıyorum. Yalnızca çevreyollarına cıktıgımda nadırende olsa 30km'den uzun bır yolculuk yapacaksam eger 160-170km/s ile gidiyorum ve arabanın rahatladıgını hıssedebılıyorum :)