Kalorifer klaperlerınden ses gelıyor

• Konuyu başlatan tonyhawk
  • Başlangıç tarihi
T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Kalorifer klaperlerınden ses gelıyor

sagolun gercekten sıkıcı bır durum ama yapacak bırsey yok garantıdeyken degısmesı ıyı olur diye dusundum

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tabiki garantıdeyken degısmesı daha mantıklı
araclarda bu kadar problem olacagını bılseydım alırken extra garantı yaptırırdım..

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

vallahı bende cozemedım hatta dedım ılk cıkan araclarda sıkıntı olur dıye de1 yıl bekledım ama yıne sıkıntı var yıne

Hanika

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.epiksigorta.com.tr

tonyhawk link' Alıntı:
vallahı bende cozemedım hatta dedım ılk cıkan araclarda sıkıntı olur dıye de1 yıl bekledım ama yıne sıkıntı var yıne
Kardeşim nasıl olsa garantisi var çok takma kafana. Allah kaza bela vermesin

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

Hanika link' Alıntı:
Kardeşim nasıl olsa garantisi var çok takma kafana. Allah kaza bela vermesin
haklısın ama on gogus sokulup takılınca ses yapacak o sıkıntım var bır baska tasam yok acıkcası

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ne kadar sökecekler bilmiyorum ama benimde necvoxtan dolayı bir kaç kez  söküldü ve ses falan yok merak etmeyin

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
ne kadar sökecekler bilmiyorum ama benimde necvoxtan dolayı bir kaç kez  söküldü ve ses falan yok merak etmeyin
aynen benimde cyclone arızalı olduğu için ilk gün gözümün önünde sökülüp takıldı
daha sonra ses gelmedi, güzel bir şekilde monte edilirse herhangi bir problem yaşamazsınız

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

hakancım sadece ortası degıl arabann onu dıreksıyon dahıl yanı yenı baktım aracın yanından gelıyorum 4 kısı rahat okey oynarız anla yanı on yok klıma kutusu ınsallah kımsenın bozulmaz komple arabanın onu sokuluyor .ayrıca sunuda gordum on olmayınca arac baya bır ferah duruyorrr :D :D :D :D :D

B

bahadircakir

Bilgi Girilmemiş

benimde debriyaj yayı yüzünden alt taraf vitesin oralar falan sökülmüştü. klima motoru yüzünden de torpido kısmı falan söküldü. ama ses konusunda birşey diyemeyeceğim çunku okadar cok ses var ki ne nerden geliyor bilemiyorum  special_zik

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tonyhawk link' Alıntı:
hakancım sadece ortası degıl arabann onu dıreksıyon dahıl yanı yenı baktım aracın yanından gelıyorum 4 kısı rahat okey oynarız anla yanı on yok klıma kutusu ınsallah kımsenın bozulmaz komple arabanın onu sokuluyor .ayrıca sunuda gordum on olmayınca arac baya bır ferah duruyorrr :D :D :D :D :D

:D :D
en güzeli bunları dinlememek arkadaşlar. dinledikce her yerden ses geldigini farkedip canımızı sıkıyoruz. acın müzigi ve keyfinize bakın