Yeni aracımı aldım !!

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
combo ile aldığın aracı kıyaslamak biraz saçma.
bende combo hastasıyım ama her türlü binek ile kıyaslarım varmı combo gibi yol tutuşu olan? combo gibi sağlamlığı olan?

hyundai aracına bir daha binmem bi kere ben

- birincisi teneke
- turbo çok kısa zamanda patlıyor
- servisler hataları bulamıyor
- arızalı araca müdahale yapamıyorlar

bizde 2004 vardı allah düşman başına vermesin.

dizeller şişiyormu diye bi tartışma yapmışsınız ya hani

hyundaide şişiyor kardeşim.

sabah giderken deli gibi motor ısındımı pert neden mi turbo dandikte ondan.

ben o kadar turboya yüklendim comboda maşallahı var hala sağlam...

ukala_adam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar geçenlerde 2010 model accent kiraladim 1.4 benzinli sanirim 90 beygirdi 1000 km yol yaptim otobanda zorladim 190 i geçmedi ama 110 u geçtikten sonra allah a emanet yol tutuşu pekte iyi değil ve uzun yolda sürücüyü çok yoruyor alan arkadaş bence şehir içi kullansin şehir içi çok seri bi araç olduğu kesin alan arkadaşta güle güle binsin....

mert_combo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
combo ile aldığın aracı kıyaslamak biraz saçma.
bende combo hastasıyım ama her türlü binek ile kıyaslarım varmı combo gibi yol tutuşu olan? combo gibi sağlamlığı olan?

hyundai aracına bir daha binmem bi kere ben

- birincisi teneke
- turbo çok kısa zamanda patlıyor
- servisler hataları bulamıyor
- arızalı araca müdahale yapamıyorlar

bizde 2004 vardı allah düşman başına vermesin.

dizeller şişiyormu diye bi tartışma yapmışsınız ya hani

hyundaide şişiyor kardeşim.

sabah giderken deli gibi motor ısındımı pert neden mi turbo dandikte ondan.

ben o kadar turboya yüklendim comboda maşallahı var hala sağlam...

mustafa kardeş sen comboya sağlamm diyorsunda biz sınava yetişmeye çalışıyorduk combo ile, ışıklardan hareket ettik öndeki aracın aniden durması ile frene basmaya kalmadan haliyle vurduk. Hızımız daha 40 km di iyi oku burayı ""ışıklardan yeni hareket etttik 2.viteste araç 40 km hızında" öndeki araca arkadan vurduk ve inip baktığımızda comboda ne far kalmıştı ne panjur kaputta tam 3 karış içine girmişti. panjur radyatörü dahi deldi düşün artık. "" Al işte sana "TENEKE" tesadüftür arkadan vurduğumuz araçta accent'ti ve adamın aracında çizik dahi yoktu arka tampon vurmanın etkisi ile içe girmişti ama aracı çekince tampon anında dışa çıktı ve adam yoluna devam etti. inanmıyorsan sana bunu resimlerle kanıtlarım...

gelelim turbo meselesine ben accent era almıştım şimdi onuda değiştirdim blue aldım 1.6 CRDİ 128 HP accent era ile 25 km yaptım turbonun şiştiğini falan görmedim bunu uydurmuşsun sen...

diğer bir olay ise accent era ile yayla yolunda 3. vitesle çok rahat çıkıyordum aynaya baktğımda arkamda açık mavi renk combo vardı combonun turbosundan çıkan o ıslık sesi kafamı şişirdi adeta. Meşhur turbo sesinden bahsediyorum şimdi o aracın turbosu ötüyordur deme.. O beni geçmek için turboyu zorlarken ben parmağımın ucu ile gaza dokunmam yetiyordu. sana soruyorum turbosu şişen bir araç yayla yolunda 4.vitese kadar atabilir mi ?

Son düzenleme:

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hah benim konum budur :D

Bayii olduğumuz için adımıza 2 adet 2005'di sanırım accent era biri 1.6 diğeri 1.5 araç tahsis edildi. Kırşehir konya arasını normalde 1.5 saatte felan gidiyordum. Aksarayda bindirdik birine sol çamurluktan. arkadan vurdum düzeldi :D
Comboda da şöyle bi örnek vereyim, 2004 comfort var bende. arkada 1.250 kg yük var; cam eşya sonuçta ve ağır. Neyse, konyadayız istanbul yoluna çıkmam gerek ama dolanıyorum. hızlandım hızlandım dümdüz yol yani konya, ibrede 150'yi gördüm ve duvara vurmuş gibi ses çıkıp havalanmamız bir oldu. asfalttan tümsek yapmışlar ve ben o hızla görmemişim. ki en ufak bi zararım olmadı, gayet yoluma devam ettim şoku atlatıp :D
Aklına gelen hemen hemen her aracı kullandım yada sahip oldum, herkese öv ama bana övme accent'i kardeş. Ama hayırlı olsun güle güle kullan, sen memnunsan biz sadece böyle yorum yaparız ;)