Yeni aracımı aldım !!

mert_combo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni almış olduğum Araç: HYUNDAİ Accent Era 1.5 CRDi 110 hp (tam sürat makinesi) 2010 model kum beji renginde combodan inip buna binince dediğim ilk kelime: bugüne kadar tosbaya biniyormuşuz abi :) İşte müşteri memnuniyeti sağlayan servisi ben hyundai de gördüm. Ücretsiz check up yaptılar araca daha 2 yıl garantisi varmış ve eve gelir gelmez telefon çaldı genel merkez aradı. Aracınızı servise getirmişsiniz? Memnun kaldınız mı? servisteki arkadaşlar sizi nasıl karşıladı? şikayetiniz varmı? çay ve pastamızdan ikram ettiler mi? ohooo daha ne sorular :D ben opeli sıfır almıştım 7 yıldır ne arayan oldu ne soran sattı işi bitti. Bırak arayıp sormayı servise girdiğimde yüzüme bile bakan olmadı opel servislerinin hepsi böyle nedense

allah cümlemize kazasız sürüşler nasip eylesin.

Son düzenleme:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin. Resimleri de eklersen görmüş oluruz.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Turbo vs çok bilmem ama son zamanlar da ciddi manada araçları inceliyorum ama aralarında en ucuz en donanımlı araçlar yine hundai de var. Adamların en boş modellerinde dahi eds var.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun...önceleri hediye pakedi yapıp kapıya koysalar kafamı çevirip bakmam diyordum ama hyundaı nin geçen gidip i30 u inceleyince adamlar gerçekten statü atlamışlar dedim...eski eksikleri hataları düzeltmek için ugrasıyorlar...

mert_combo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun arkadaşlar. daha iyileri sizlere olsun

şunu söylemek istiyorum opeli satana kadar akla karayı seçtim ama hyundai elimde kalacak bir araç olduğunu sanmıyorum hem en çok tutulan modeli ki heryerde tabiri caizse Hış gibi...

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tam bir sürat makinesi ? süratli giderken birde durmayı bir deneyin yada sert bir viraja girin yol tutuşunu test edin,diycemde canınıza maal olur hyundai'n ne olduğunu bilmesem inanıcam opel artık kanıtlıycağı kasıtlıycağı birşey kalmamışki hyundai gibi arayıp çay çorba servisiniz yerine getirildimi diye sormuyor opelden bir çıkarım yok ama resmen burda opeli alta almışsınız kusura bakmayın combo ile era aynı sınıf araç değil combo ticari bir araç era ise binek sınıfında hyundai isterse 2013 modelini getirsinler 93 model vectra'mla takasa girmem canımı yolda bulmadım ben, peynir tenekesine sahip olduğunuzu unutmayın,satmasını bildikten sonra her aracın ciddi şekilde bir alıcısı var beyfendi.saygılar

Son düzenleme: