Yeni aracımı aldım !!

mert_combo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ha birde hangi arkadaştı o ilk kalkışı güzel sonradan gitmiyor şişiyor gibi cümle kullanan :) ona çok güldüm ya dizel araçlar aksine bastıkça ve ısındıkça gider bunudamı bilmiyorsunuz????? ilk kalkışı atik olan araç sonradan şişer mi??? galiba arkadaş LPG li zannediyor :) ben bişe demiyorum başka

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yeni araç almış parası buymuş bu aracı almış ona lafımız yok hasan bey ama yeniyi aldım eskiye çamuru atarım anlamına gelmez yani sizde opelden memnun değilseniz hantal geliyor ise en yakın hyundai bayine gidip sizde bir peynir tenekesi alabilirsiniz hem baklava börek ikramı çok iyimiş mert arkadaşımız arkadaş çok memnun kalmış bu durumdan :D ayrıca 1.5 crdi 200km hızı rahat gören bir araç demişsiniz zahmet olcakta görsün bi zahmet 2010 model araba benim 93 vectram lpg'de ibreyi sona dayıyor iş dibini görmekse :D

Senin 93 vectranın ibresi kaçta bitiyor? 90hp olan versiyon sanırım.. Şunu söyleyeyim ister lpg de bin ister benzinde, o peynir tenekesi seninle yolda dalga geçer..

Sen aracını hızlı buluyorsan, Hyundai alan arkadaşın da aracını hızlı bulması gayet normal.

Ayrıca arkadaş opel den değil opel servisinin ilgisizliğinden duyduğu memnuniyetsizliği dile getirmiş, bununla ilgili en az 100 tane konu bu forumda mevcut.

Ben opel fanatiği değilim, ben Calibra mı seviyorum.. Üretiminin durduğu günden beride opelin rakiplerine göre bu kadar farklı bir araç ürettiğini düşünmüyorum..

1989 yılındaki BMW, Mercedes, Audi, Honda, Gibi araçların kasa tasarımları ile karşılaştırıldığında Calibra bambaşka bir karizması olan araç.

Peki şuan sıfır araba alacak olsam Opel alırmıyım? Şuan için Hayır..

Para benim olduktan sonra da ister peynir tenekesi alırım, ister margarin kutusu kimseyi alakadar etmez.

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adam sırf aracı satılsın diye bedava verecek değil heralde?

bedava satsın diye bir tabir kullandığımı düşünmüyorum beyfendi geçen sene 87 model taunus aldım işimi görsün diye 3 ay sonra satmak istedim 1 ay içersinde istediğim rakama sattım vede karımda oldu tabi siz ne demek istediğimi anlamıycaksınız orası ayrı

mert_combo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin 93 vectranın ibresi kaçta bitiyor? 90hp olan versiyon sanırım.. Şunu söyleyeyim ister lpg de bin ister benzinde, o peynir tenekesi seninle yolda dalga geçer..

Sen aracını hızlı buluyorsan, Hyundai alan arkadaşın da aracını hızlı bulması gayet normal.

Ayrıca arkadaş opel den değil opel servisinin ilgisizliğinden duyduğu memnuniyetsizliği dile getirmiş, bununla ilgili en az 100 tane konu bu forumda mevcut.

Ben opel fanatiği değilim, ben Calibra mı seviyorum.. Üretiminin durduğu günden beride opelin rakiplerine göre bu kadar farklı bir araç ürettiğini düşünmüyorum..

1989 yılındaki BMW, Mercedes, Audi, Honda, Gibi araçların kasa tasarımları ile karşılaştırıldığında Calibra bambaşka bir karizması olan araç.

Para benim olduktan sonra da ister peynir tenekesi alırım, ister margarin kutusu kimseyi alakadar etmez.

Yanımda olduğun için teşekkür ederim kardeşim doğru söze ne hacet...

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

93 vectra'mın kadranı 220 hasancım,benimle yolda dalga geçer nasıl geçer kalkışta seri olmasının avantajı tamam kalktı yürüdü S li bir viraj geldiğinde paket olunca ben arkasından helvasını yerim onun sıkıntı yok,kendi kendine cümle türet sen paranada laf eden yok paran çoksa Allah daha çok versin aslanım

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımı aldım gayette memnunum ben memnun olduktan sonra kimsenin yorumu beni ilgilendirmez. Hayırlayan arkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum allah razı olsun. Evet param çıkışmadı ve bunu alabildim.

diğer bir konu ben era ile comboyu kıyaslamadım yazdığımı iyi okursanız combo dan çektiklerimi anlattım.

şimdi 93 model aracını öven arkadaşa sesleniyorum. Sen opelin dizel modelinden birisine binseydin çok değil 6 ay kadar kullanıpta gelen sesleri duysaydın en basitinden VOLANT mağduru olsaydın GÖRÜRDÜM OZAMAN SENİ OPELİ halen övebiliyormusun????? Opel bukadar insan sarrafıydı da neden çürük araçlarına sahip çıkmadı? opel bukadar sağlam da bukadar güvenilir de bukadar yol tutuşluda neden araçlarına 2 yıldan fazla garanti veremiyor ???? hyundai kadar bir tarafına güvenip 5 yıl versinde göreyim onun ense çukurunu.... Yok yol tutuşu iyi değilmiş virajı yokmuş falan fistan yola çıktım test ettim gayette güzell abartı yok fren olarak tatmin edici kaydırma yolda gezme olayının zerresi yok.. Bu paraya anca bukadar olur ne bekliyorsunuz ki daha bu araçtan anlamıyorum. Yetkili servise tekrar sürdüm yok turbosu bozuluyormuş yok şurası arızalanıyormuş oda hikaye. Servis yetkilisi bilgisayardan kontrol etti aracın 2010. Şuana kadar değişen parçası yok (perdiyodik bakımlar hariç ) şuan 40 bin de sana bunu söyleyen her kimse boşver onu dedi, Ha bozuldumu getir garantiden takayım bin git aracına dedi.. Daha ne olsun biladerim????

ilk kalkışlarda yanımdaki araca hava atacağım diyipte vites geçişlerinde 5-6 bin yaptırır bağırtırsan turbomu dayanır buna? benim attığım vites aralığı 3 bini geçmez kısacası kimse benimle tartışmasın bu konuda ben aracımdan son derece memnunum herkez kandi aracıyla ilgilensin..

opelin dizel motor üreticisi kim peki mert biliyormusun ? ?

hasankaplan35

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Ben doğru bildiğimi yazmaktan sakınmam,

Hepimiz bütcemiz doğrultusunda bize en çok lazım olan kriterleri (yakıt, güvenlik, konfor, hız, farklılık) değerlendirip seçim yapıyoruz. Birine sahip olurken birinden ödün vermek gayet normal.

Şimdi bi Audi S4 sahibi foruma üye olup, lan opel mi hızlı, opel mi konforlu, opel mi güvenli ?

Almanyanın tofaşına binip ahkam kesiyorsunuz, Opelin fabrikasından 300hp üzeri araç çıkmamış uçaklıktan bahsediyorsunuz, dağılın lan yazsa.. Kimin hoşuna gider?

mert_combo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
93 vectra'mın kadranı 220 hasancım,benimle yolda dalga geçer nasıl geçer kalkışta seri olmasının avantajı tamam kalktı yürüdü S li bir viraj geldiğinde paket olunca ben arkasından helvasını yerim onun sıkıntı yok,kendi kendine cümle türet sen paranada laf eden yok paran çoksa Allah daha çok versin aslanım

sende nasıl bir araba varki S li virajlara gelince bile frene basma zahmeti duymuyorsun arkadan paraşüt desteğin mi var? sen kendine S virajda güveniyorsun madem bende sana dik rampa da kapışma sunuyorum. Hatta ben araca 5 kişi bineceğim sen tek bin ve önden 200 metre mesafe sana hadi bakalım kim kimin helvasını yiyor görelim

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şu konu başlığının bence bu tartışma ortamına gelmesi pek hoş olmadı ya arkadaşlar.

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sende nasıl bir araba varki S li virajlara gelince bile frene basma zahmeti duymuyorsun arkadan paraşüt desteğin mi var? sen kendine S virajda güveniyorsun madem bende sana dik rampa da kapışma sunuyorum. Hatta ben araca 5 kişi bineceğim sen tek bin ve önden 200 metre mesafe sana hadi bakalım kim kimin helvasını yiyor görelim

dik rampada kapışma :) bu kadar basit olmayın lütfen aracınızla bol şans diliyorum size:maden: