Yeni Araç Mı Dolu Araç mı?

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şimdi yeni bi araba alacak olursanız hangisini tercih edersiniz? 2-3 yaşında nispeten boş bir araç mı yoksa 7-8 yaşında ağzına kadar dolu bi araç mı?

ya da şöyle diyim, audi, merso, bmw nin boşu mu yoksa diğer araçların dolusu mu?

yeni bi araç niyatindeyim fikirleriniz lazım :D

Kaanka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.unicef.org
Tahmin ediyorum yasi genc,bekar arkadaslar dolu arac der. Benim gibi aile sahibi dinazorlarda sifir olsun, beni ugrastirmasin der )

Serhat_Nrgl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gencim :D Ağzına kadar dolu araçlar kullandım.. Ama sorunlardan o azğına kadar doluluğu yaşayamadım.. Gittim sıfır astra aldım :D

Bmw5.20 Audi a6 Hyundai Sonata 2.0 vs gibi

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İmkanınız varsa sıfır araç alın derim tabi hangi marka olduğu önemli fakat genede artık günümüzde hemen hemen her sıfır arabanın düşük modeli bile görüntü olsun konfor olsun iyi yerlerde.
Ama buradaki kriter kesinlikle hangi arabanın sıfırı, hangi arabanın dolusu :)

Son düzenleme:

mustafa_ksu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar şimdi yeni bi araba alacak olursanız hangisini tercih edersiniz? 2-3 yaşında nispeten boş bir araç mı yoksa 7-8 yaşında ağzına kadar dolu bi araç mı?

ya da şöyle diyim, audi, merso, bmw nin boşu mu yoksa diğer araçların dolusu mu?

yeni bi araç niyatindeyim fikirleriniz lazım :D

Bu söylediğiniz markaların boşu bile çoğu kişiyi tatmin eder. Eğer merso,bmw veya audinin sıfır ama boşunu alacak bütçe varsa düşünmeden alın.

Eğer bütçe 25-35 bin civarında ise sıfır hyundai falan almaktansa dolu bi opel veya audi almayı tercih ederim ;)

Son düzenleme:

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
boğazına gırtlağına kadar dolu olmasın...Yeni olsun karnı tok olsun :)

onur_arslan_59

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
ne kadar 0 da olsa temiz bir dolu araç gibi olmaz. arkadasım 0 fiasta aldı boş donamın yaklasık olarak 33 milyar para verdi. benim 2000 astra g gl bile daha dolu ondan...