yedek parça garanti

drjoker

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
2011 model 1,6 110 hp opel astra j kasa tüplü lpg li aracım 11.2019 da 151 bin km de subap problemi yaşadım. Yetkili servisde değiştirdim. Şuan 175bin km de aynı sorunu tekrar yaşadım yetkili servis araç tüplü olduğu için ayrıca subap olarak yan sanayi ürünü kullanıldığı için garanti kapsamında olmadığını söyledi bu konuda bilgnize başvurmak istedim. Ne yapmam gerekir garanti şartları doğru mudur?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yetkili servis aracınıza yan sanayi subap mı taktı?

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Normal şartlarda yetkili servislerdeki malzeme ve işçiliğe (duruma göre) 1 veya 2 sene servis garantisi veriliyor. Bu husus size verilen faturada da belirtilmiş olması lazımdı.

Ben aracıma, serviste bulunmayan bir malzemeyi kendi imkanlarımla temin ederek serviste aracıma taktırmıştım. Kesilen faturanın altına bu hususu not etmişlerdi.

SahinUcar8186

Kayıtlı Kullanıcı
73-Şırnak
Siteyi ziyaret et
Normal şartlarda yetkili servislerdeki malzeme ve işçiliğe (duruma göre) 1 veya 2 sene servis garantisi veriliyor. Bu husus size verilen faturada da belirtilmiş olması lazımdı.

Ben aracıma, serviste bulunmayan bir malzemeyi kendi imkanlarımla temin ederek serviste aracıma taktırmıştım. Kesilen faturanın altına bu hususu not etmişlerdi.
Kesinlikle katılıyorum bende üst kapak contasını yaptırdım muadil ürün ile değiştim 2 yıl garantisi var hem parçanın hemde İŞÇİLİĞİN bunlardan kaynaklı bir sorun olursa direkt değişim olacak.

• Beğen
Tepkiler: drjoker

drjoker

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle katılıyorum bende üst kapak contasını yaptırdım muadil ürün ile değiştim 2 yıl garantisi var hem parçanın hemde İŞÇİLİĞİN bunlardan kaynaklı bir sorun olursa direkt değişim olacak.
teşekkür ederim

drjoker

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et

teşekkür ederim