Yardım pls

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler 0 km bi araba aldık geçenlerde 2007 model opel astra clasic araba aldığımızın ertesi günü bozuldu debriyaj hiç bir şekilde işlemiyordu servise gitti geldi sorunsuz 2 gün çalıştı sonra yeniden aynı sorunu yaptı ve tekrar servise gitti debriyaj takımı tamamı ile değişmiş işte anca bi defa daha aynı sorunu yaşarsak değiştirebilirlermiş ama ben bu arabadan acayip derecede soğudum bu aracın değişmesini istiyorum servisde bunun anca bi defa daha bozulduğunda değişeceğini söylüyor opelin müşteri hizmetleri gibi bişeyle görüşsek acaba değiştirirlermi ne yapmalıyım bi tavsiyede bulunursanız sevinirim

elze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
önce Geçmiş Olsun şans Işte
Degişim Biraz Zor Ama Iyi Bastirirsan 1-2 Senelik Servisparasindan Kurtarirsin
Arkadaşimin Arabasi 1 Ay Gec Geldi Diye 3 Senelik Servis Parasindan Kurtarmişti

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman ben bi ara servise biraz yüklenim de bişeyler yapsınlar.Değişmesi içinde o zaman bi daha bozulmasınımı beklemem lazım hani sabah hiç çalışmadığı zaman sorun değilde yolda hareket halinde bozulursa bide kaldık yolda zaten babamın işe gidip geldiği yolda ıssız bi yer 1-2 saat çekici gelmesini bekler.

dekramcem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle geçmiş olsun. Bence kendini hiç üzme. Çünkü aldığın araba gerçekten çok iyi ve uzun yıllar sorunsuz kullanacağından emin olabilirsin. Belki 10000 de 1 gelecek problem sadece seni bulmuş. Arabanın 2 sene garantisi var ve opel assitance hizmeti 24 saat elinin altında. Arabandan soğuma ve kafanıza takmadan sürün derim ben !!!

bekirs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşın dediği gibi aslında uzun yıllar rahatlıkla binebileceğin bi araç. ama şanssızlığın diyelim arıza ile başlamanız araca binmeye.

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolun arkadaşlar haklısınız uzun yıllar kullanılabilecek bi araba ama işte peş peşe aynı arzayı yapması insanı sinirlendiriyor.Aynı modelin station olanıda var 2 ay sonra 10 yaşına girecek araba canavar gibi.Neyse tqavsiyeleriniz içimi ferahlattı teşekkürler

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldığın araç uzun yıllar kullanabileceğin araçlardan bir tanesidir. Şanssızlık işte, neyse tekrar geçmiş olsun.

mustafa1339

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı mümkün değil değişmezler ancak garantiden o sorun için faydalanırsın

webbee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.harunonline.8m.net
araba degısmez asla
eksper gerekırse gelır bakar rapor yazar
ancak sıze ıslem yapılmıs sorun cozulmus bu olmayacak anlamınada gelmez
sız sadece guclu durup aracınızı 2 3 yıl bedava servıs bakım parasını kurtarın...