yanık conta tamir ücreti nedir bilgisi olan varmı?

sas_sas

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Gerekli y.parçalara bağlı olarak fiyat değişebilir.
İşçilik 500-600 kapak taşlama 250. Conta (orijinali çok pahalı, alternatifi 250-300 lira) ve diğer parçalar (devirdaim, termostat, hortum, müşir, yağ, antifriz vs ) için de 750 lira ile 1000 lira ayırmanızda yarar var.
1500-2000 lira arası makul. Aşağısı da üzeri de düşünülmemeli bence..

erdogan_5561

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun Mehmet bey. Opel dünyasına hoşgeldiniz. Boşuna dememiler opel alan iki kez güler bir alırken birde satarken. İyi bir usta çok önemli yoksa çok uğraşırsınız acele etmeyin iyi araştırın. Değişen parçaları da kesinlikle orjinal kullanın. Jonta yakmış akabinde 0 motor yaptırmış biri olarak sizi uyarmak isterim.
Burda tecrübeli bir arkadaşın opel hakkında yorumlarını okumuştum, aynen şunu diyordu " beş yaşından büyük her opel leştir " ozaman içimden kızmıştım olurmu öle şey demiştim. Sonrasında arkadaşa hak verdim. Koparta ve yürür aksamdan tank gibi araba fakat motorları sıkıntılı. 150 bini geçip motor yaptırmayan opel sahibi çok nadir. Babam da 95 model şahin var km si 250 binde daha motor açmadı. Tekrar geçmiş olsun inşallah en uygun ve en güzel şekilde aracınız yapılır.

Mehmet5506

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet erdogan bey bende opel bu sonucta amlan arabası saglam araba dedim ama alalı 3 ay oldu 3 bın tl masraf yaptım..neyseki dün sorunum çözüldü..öncelikle ustaların hepsı kotu dıyemem bana conta yanmış diyen ustaya bu sıteden arastırmalarım ve arkadasların tavsıyelerı uzere termostadı degıstırırmısın dedım oda conta yanmıs termostadla alakası yok dedı ama ıstıyosan degıstırelım dedı termostadı cıkarttıgında paramparca cıktı termostad ve pişkin pişkin gulerek aaa sorun bundaymıs dedi.. bana 2.500 tl masraf cıkartcaklardı az daha conta yanmıs sozlerıne ınansaydım..250 tl ye sorunu cozduk sımdılık bakalım..tesekkur ederım ılgınıze