yahu arkadaşlar ?

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence çok yanlış yaptınız arkadaşa görüşünü bildirmiş isminide yazmış zaten soyadını yazsa ne yazmasa ne yazılarınıda okudum saygısızca bişe yazdığını hiç göremedim

Son düzenleme:

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi ben bunu söyledim diye benide banlarlar :) görüşte bildirmek yasakmı kardeşim:)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kesinlikle Savaş abiye katılıyorum sağolsun Mıhladı olayı:) Ayrıca Opelim.net'in ve bu foruma katılan arkadaşlarında arkadaşlıklarında sanal olduğuna inanmıyorum. Gerçekten saygı , sevgi çerçevesinde hempekçok bilgi ve deneyim paylaşılıyor hemde çok güzel sohbetler ve arkadaşlıklar kuruluyor. İsterseniz forumları tekrar gözden geçirin , kimin gerçek kimin sanal olduğunu çok kolay anlayabilirsiniz.
Allah aşkına insanların çocuğu oluyor , aşık oluyor , araba alıyor yada arabasına bişeyler yapıyor paylaşılıyor onunla birlikte mutlu oluyoruz , sevgilisinden ayrılıyor , kaza yapıyor , hastalanıyor yada kötü bişeyler oluyor yardımcı olmaya çalışıyoruz emek sarfediyoruz.
Bu kadar kayıtlı üye oturup belki hayatında hiç görmediği ve belkide hiç göremeyeceği insanlar için bişeyler hissedip caba sarfediyor sonrada bu sitenin sanal olduğundan mı bahsediliyor yapmayın Allah aşkına yapılan bu kadar organizasyon da mı sanal t-shirtler stikerlar da mı sanal insanların bilgi ve deneyimleride mi sanal?
Bence bu siteyi ve buradaki paylasımları sanala almak biraz sanal
Kısacası burası madem sanal bir oyun , her oyunun bir kuralı var :)
:good: bu lafların altına gönül rahatlığı ile ben de imzamı atarım.

oguz_gun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben Yeni Üye Oldum ve Hemen Kurallara uymaya Başlamışım Bile :p :D:D

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitenin yüzde 60 ı sahte kimlik bi ara facebooktan aratıp denemiştim bazılarını hatta bazılarının soyad falan arada bi değişiyor :)

sürekli aktif olanlarda bu oran daha düşük bazen kendimi enayi gibi hissetmiyo değilim millet sahte isimler arkasından yazıp duuruuyor ben ad soyadın sorumlugu altında ezilmiş kalmısım
%60 sahtemi:cool: banlanan arkadaşa yazık oldu bitanede sahte o koyardı banlanmaktan kurtulurdu:)

yılmaz85

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
delikanlı adammış demek ki; :)
hakkaten öyle haklısın delikanlı gibi saygılı konuştu forumdan oldu:) yazılarında pek sivri bişeyde görmedim ama:) doğru haklısın ne bilsin banlanacağını umarım banlanmadan önce uyarı falan atılmıştır bilseydi koyardı sahte bişeler :)