Yağ yardımi çok önemli..

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Aracın Opel astra 1.6 e plus 2016 . 2 ay once arabamı aldım sahibi 58 binde hem filtre hemde yağı değiştirmiş.Ben aldığımda 64 binde ve yağ göstergesi yüzde 48 gösteriyordu.. Iki ayda çok yol yapmama rağmen şuan 65 binde ve yağ göstergesi yüzde 11 gösteriyor.. Bu kadar kısa sürede böyle düşmesi normal mi sizce.?? Bide yağ olark Likimoly ~luKoil genesis ~Castrol ~Shell olarak hangisi hem ses hem performans ve yakıt olarak daha etkili olur.. Lütfen kullananlar yorum yapsınki herşey doğru ve net olsun.. Tşk şimdiden.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Yağ göstergesi kilometre veya yılı baz almaktadır. Hangisi önce dolarsa bir süre sonrasında uyarı vermeye başlayacaktır. Bakım malzemelerinizi yavaştan temin edebilirsiniz. Bakım zamanınız yaklaşıyor...

Birde küçük ricam olacak, konu açarken lütfen sorunu özetleyen kısa bir cümle yazınız. Önemli, acil vs yazmanız gelecekte yardıma ihtiyacı olan kişilere ışık olmayacaktır.

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Aracın Opel astra 1.6 e plus 2016 . 2 ay once arabamı aldım sahibi 58 binde hem filtre hemde yağı değiştirmiş.Ben aldığımda 64 binde ve yağ göstergesi yüzde 48 gösteriyordu.. Iki ayda çok yol yapmama rağmen şuan 65 binde ve yağ göstergesi yüzde 11 gösteriyor.. Bu kadar kısa sürede böyle düşmesi normal mi sizce.?? Bide yağ olark Likimoly ~luKoil genesis ~Castrol ~Shell olarak hangisi hem ses hem performans ve yakıt olarak daha etkili olur.. Lütfen kullananlar yorum yapsınki herşey doğru ve net olsun.. Tşk şimdiden.
Km ay ve aracın rölantide beklediği ama km yazmadığı süreye göre değişiyor. Mobil1, liqui moly yada Hasip hocam castroldende memnundu castrolüde alabilirsiniz. Hangi yağı alırsanız hep onu alın hatta önceki sahibi kaliteli yağlardan hangisini kullanıyordu biliyorsanız onu değiştirmeyin

• Beğen
Tepkiler: Hasip

isyew

Kayıtlı Kullanıcı
63-Şanlıurfa
Siteyi ziyaret et
Likimoly internetten sipariş verdim onu alacağım herks onu met ediyor öyle yapacağım

• Beğen
Tepkiler: Alfonso

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Likimoly internetten sipariş verdim onu alacağım herks onu met ediyor öyle yapacağım
Hayırlı olsun bundan sonra aynı vikozite marka ve seride devam ederseniz sorunsuz yol alırsınız

• Beğen
Tepkiler: isyew