yağ çubuğunu çıkarınca duman üflemesi normal mi?

tosunpasaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atar tabi kaç derece sıcaklığa ulaşıyor o yağ ama çaydanlık gibi üfürüyorsa bariz bir şekilde o zaman biraz bakmak lazım.

kerimaras

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorum yapan tüm forum ahalisine teşekkür ediyorum.araçta bir sıkıntı yaşamıyorum.şuanda su seviyeyle ilgili bir arıza veriyor yol bilgisayarında ama su var araçda.araçtan sogumamak için var gücümle çabalıyorum :) son olarak aracı yetkili servise götürüp komple baktırmak istiyorum.Çekmeköydeki gedizler oto komple bakmaya ve expertize 105 tl + KDV istedi ve randevu almam gerektiğini 3 gün sonrasına randevu verebileceklerini söyledi. Çengelköydeki boğaziçi otomotivin internette buldugum hiçbir telefonundan kendilerine ulaşamıyorum.son olarak arkas otomotiv maslagı aradım.60 tl ücretle 1 saatte herşeyine bakabileceklerini söylediler randevuya gerek olmadıgını söylediler.arkas otomotiv yetkili servismidir diye soru işareti dogdu kafamda?aradaki bu fark nedendir yetkili servisler kendi belirledikleri rakamlar üzerinden mi işlem yapıyorlar ? yardımlarınıza ihtiyacım var.şimdiden teşekkrler

Son düzenleme: