Xenonda son nokta bumudur ? ? :)

volkan38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:eek:30000 k mıııı ??? kafam karıstı ole bişi varmıydı yaa:eek:

gsı osman

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun yolda gözü yoruyor ben geçengün rizeden geldim bende 8000 var bendekiler gözü yoruyor sendeki nasıl olur bilemem artık uzun yolda emin ol rahatsız olucaksın

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun yolda gözü yoruyor ben geçengün rizeden geldim bende 8000 var bendekiler gözü yoruyor sendeki nasıl olur bilemem artık uzun yolda emin ol rahatsız olucaksın
zaten amacına yönelik kullanmayı tercih ederiz herhalde.ben o yuzden 6000k beyaz.

sitkiuysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger farınızın yapısı uygunsa ve dogru bir ayar yapabiliyorsanız merceksiz farada xenon takılır.
ben 1 yıldır kullanıyorum daha 1 kişi bile farlarım için uzunları yakmadı, yaktıgı anda sökerim zaten.
far yapısıyla alakalı bişey bu;)...

ayrıca sonradan takılan mercekli farlar bence merceksiz xenondanda kötü nedeni ise direk karşıya bakması
en ufak bir yükseklikte öndekine sanki sellektör yapılmış gibi oluyor bende bundan şikayetciyim...
haa derseniz orjinal(gercekten fabrikanın orjinal malı) mercekli farını takarım paraya kıyarım, yükseklik motorlusundan derseniz ona birşey diyemem o ayrı bir nokta..

Kesinlikle katılıyorum.bana da sellektör yapan olmadı desem yeridir.Merceksiz far,far tipine ve yükseklik ayarına göre değişir.Bende karşıdakinin gözünü almayacak seviyede kullanıyorum sorun yok...

Bu arada xenon tonunu hiç sevmedim.zevk meselesi ben 8000 aldım 50 watt.Cyclone marka .Xenondan marka önemlidir bence Texon markasını duymadım desem yalan olmaz sanırım.çok mora yakın mavi karşıdakini daha çok yorar ve sürücüyü sanırım.bir daha alacak olsam cyclone un 6000K liğini alırım.Bu arada 15.000K dan daha fazla K çıkmadı henüz daha benim bildiğim,nasıl bir satış pazarlama stratejisidir ilginç.Güle güle kullan.Bence merceğe falan gerek yok düzgün ayarını yaptır yeter.

Son düzenleme: