Xenonda son nokta bumudur ? ? :)

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
sadece ampul olan xenonlar trafikte çok kötü oluyor karşıdan gelen için.. ben hep uzunları yakarak gidiyorum onlara karşı:(

xrex

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmus sırf gündüz kullanmak için alırım valla cok canlı yanar bu gündüz dikkat vs ceker yani.güle güle kullan.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunlar 10 bin kelvin. 12 14 bin cıvarı pembe. ısındıkça renk açılıyor 10 bin den sonra.

bu 15.000 K

025.jpg

Son düzenleme:

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onlar sadece ampul olan xenon değil sadece ampul gökhan kardeş xenon un Z si bile olamazlar doğan görünümlü şahin yani

:kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop:

gokhan doğru soylemiş, siz yanlış anlamışsınız. normalde xenon farlar güçlü ışık yaydıkları için mercekle kullanılmışlardır. ancak biz xenonları sonradan alıp merceksiz fara uyguladıgımızda karşıdakine cok guclu ışık yayarak goruşunu engelliyoruz.

vectra2.0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Xenon görünümlü halogenler var acaba gökhan onumu demek istedi merceksiz xenonlarımı ben ilk okuduğumda xenon görünümlü halogenleri demek istedi zannettim yanlışım varsa affola

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eger farınızın yapısı uygunsa ve dogru bir ayar yapabiliyorsanız merceksiz farada xenon takılır.
ben 1 yıldır kullanıyorum daha 1 kişi bile farlarım için uzunları yakmadı, yaktıgı anda sökerim zaten.
far yapısıyla alakalı bişey bu;)...

ayrıca sonradan takılan mercekli farlar bence merceksiz xenondanda kötü nedeni ise direk karşıya bakması
en ufak bir yükseklikte öndekine sanki sellektör yapılmış gibi oluyor bende bundan şikayetciyim...
haa derseniz orjinal(gercekten fabrikanın orjinal malı) mercekli farını takarım paraya kıyarım, yükseklik motorlusundan derseniz ona birşey diyemem o ayrı bir nokta..