xenon istiyorum ama...

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir kere xenonlar daha az elektrik harcalar 35wlardır normal farlar 50w. yani xenonla alakası yok 10bin dediğinde kelvinidir yani rengi ne kadar enerji çektiği değil. akünü değiştirdiğinde bir veya 2 boy büyüğünü takabilirsin kışın da rahat edersin hiçbir sorun çıkmaz. yalnız akünün olduğu yere sığması lazım. genelde oraya sığan en büyük akü takılır mesela bende 60lik normalde ben de 72lik var şimdi hiç bir sorun da çıkarmaz hatta daha iyi olur :)

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir kere xenonlar daha az elektrik harcalar 35wlardır normal farlar 50w. yani xenonla alakası yok 10bin dediğinde kelvinidir yani rengi ne kadar enerji çektiği değil. akünü değiştirdiğinde bir veya 2 boy büyüğünü takabilirsin kışın da rahat edersin hiçbir sorun çıkmaz. yalnız akünün olduğu yere sığması lazım. genelde oraya sığan en büyük akü takılır mesela bende 60lik normalde ben de 72lik var şimdi hiç bir sorun da çıkarmaz hatta daha iyi olur :)
çok doğru söylemişsin arkadaşım.xenon daha az enerji harcar...binde bir de olsa aküde problem olabilir.tam şarj ettir...

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenon lar normal ampüllere göre daha az elektrik kullanır muhtemelen akü de veya şarj dinamosunda proplem vardır

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenondan diil arkadaslar mercekten dolayı mercekte ışıgın çıktıgı çok ksıtlı ve yogun bir alan var orasıda kirlendinmi farlar kapalı gibi oluyo

ben mercekli halojen kullanıyorum farlarmıa yağmur sürekli temizliyoruz araçta ıslak mendil bulundurun sabahları silip devam edin yada uzun yola çıkıcaksanız far camına yağmur kaydırıcı sıkın biraz daha geç kirleniyo yanlız şimdiden uyarıyım benim farlar camdan yapılmıs sizinkiler polikarbonat falan diolar ondan olabilir ve yağmur kaydırıcı zara verrimi bilmiyorum ona göre !!!

usk_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaşlar xenon güzel bende düşünüyorumda bide bunun yanına angel eye eklesek süper olacak..bi bilginiz varmı.benim araba vectra c1..nerden buluruz..ayrıca xenonlar kaça mal oldu?

FAB

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra-g xenon sis farı ??

astra - g aracımın sis farlarına xenon taktırmayı düşündüm.:)

sizce nasıl bir sonuç elde ederim ve hangi kelvinde bir ampul kullanmam gerekir

önerisi yada bilgisi olan varmı acaba :(

coleman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
06BBA04 nasıl bir sorun varmı uzun xenonlarda.3 ay olmuş takalı test evresi bitmiştir sanırım:)

Buraq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet bende merak ettim simdi
eger sonuc iyi ise ilk işim bu olacak :)