xenon istiyorum ama...

PoWeR_CaR_AsTrA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer buda sorunluysa gidip değiştirmekten başka çaren yok,eğer servisi ayarlayıp paranı geri alabilirsen başka serviste kaktır derim:good:

ewet bide opel lerde giden 12voltun geri gelmesi gerekli cyclone marka dışındakiler de 12 girip balans onu yükseltip ampüle veriyor onlarda 6-7 volt civarı geri döndüğü için hem araba uyarı veriyor hemde xenon çalışmıyor,ama sanırım bunu araya bi devre koyarak hallediyolardı

kurt_35li

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
setapxxx' Alıntı:
slmm öncelikle gecmişolsun..benim xenon kampanyamı takip ettiysen belki okumuşssundur.üzerine basa basa söyledim marka değişitrdim diye ve..taktırdığın xenonun markası nedir öncelikle bunu sorcam.eğer cyclone marka değilse senin araca yani astra h şa olmuyor..türkiyede bulunan birçok markalardan sadace bu marka yeni model araçlara uyumlu.xenon balansı ile senin aracın voltaj ları uyuşmuyor buda xenonun balans yapmasına neden oluyor.
ustamıza uyalım bizim icimizde en fazla deneyimi olan kişi:rolleyes:

Serkan87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MteC 6000k 469YTl/7 TakSİt, 8000K 499 YTl /7 tAKsit PEşin fiyatına Ama AKsaraYDa 400 PEşin BUlaBİLiRsin.Bu fiyatLAr AutoShop İçin geÇErliDİr.

pdrmustafa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benım xenonun markası mtec hemde servıs muduru sagolsun guya ıyısını taktırdı. ya bılmıyorum ama hemde 580 ytl ye almıstım guya garantıde sorun olmasın servısden alayım demıstım ama galıba elımde patladı ne yapacagımı bılmıyorum. servısden paramıda alabılecegımı hıc zannetmıyorum. bı elektrıkcı arkadasa sordum araya role koyulursa sorunun hallolacagını soyluyor. ne kadar dogru bılmıyorum. nasıl kurtulucam bu beladan arkadaslar.... gene opele sıkayetmı etsem acaba? bunlar sıkayet etmeden hıc bırsey degıstırmıyorlarda....

asTRa

Misafir
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede Mtec var 04/06 dan bu yana kullanıyorum hiç bir sorun yok.
Ne kesme problemi nede arıza kodu hiç bir vukuat yaşamıyorum.

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
Bİzİm DedİĞİmİz Markalara Önem Verİn Bİraz Pahali Olabİlİr Ama Sorunuz Dur , Servİsle Akraba Olmazsiniz.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Mtec mi Cyclone mi arkadaşlar hangisi daha iyi şimdi ?

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeşim ben servisim ben hertürlü markayı takarım ama başımı ağrıtcak müşteriye karşı mahcup olcak bir şeyi neden takayım ya..bunu bana acıklarmısınız..arkadaşlar istanbul ,ankara,izmir bunlar büyük şehirler buralarda istediği şeyi yapar adam.nasıl olsa müşteri potansiyeli var para bir şekilde akıyor.ama aydın küçükyer en ufak bi üşkatcılıkta,deişmeyen parcayı değiştirisen, vs vs bunlar burda çok çabuk yayılır ve reklam olursun burda benim burda reklam olmam demek benim için çok büyük risk demek...herkezin görüşü kendine ama kimsede bu parayı yoladan toplamıyorrr arkadaşlar