xenon istiyorum ama...

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
GÜzel marka...ama ist da olsan montaj dahil peşin para max 400 ytl ye hallolurdu...

milepo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
7000 k derim ben kullanıyorum aşırı memnunum tavsiye edrim

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide şu 6000 7000 8000 olmasa varya tam süper olacak insanın kafası karışıyor yaw

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birşey daha soracağım montajı ben kendim yapabilirmiyim???? yani kolaymıdır montajı çünkü montaj 50 ytl montajı kendim yaparsam daha az kazık yerim diye düşündüm

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bide şu 6000 7000 8000 olmasa varya tam süper olacak insanın kafası karışıyor yaw

Muharremcim, o rakamlar kelvini yani renk sıcaklığını ifade ediyor..4000 filan normali, bu yükseldikçe maviye hatta mora doğru gidiyor xenonun rengi..en düşüğü sis faru olarak bilinen sarı lambalardır...Arttıkça görüş kalitesi azalır tabi..

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birşey daha soracağım montajı ben kendim yapabilirmiyim???? yani kolaymıdır montajı çünkü montaj 50 ytl montajı kendim yaparsam daha az kazık yerim diye düşündüm

Elektrik tesisat olaylarına yabancı dğeilsen yapabilirsin sanırım..ama çok dikkatli olunmalı çünkü dikkatsizce yapılan montaj sonrası yanıp kül olan arabalar biliyorum.

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi zaten kablo kesilmeyormuş hem forumda öğrendim hemde bugün öğlendegittim iyice inceledim soketleri var halojen ampllurin duyundan soketi çıkartıyorsun xenon a takıyon ampuller desen zaten takılı bakalımmm denicem olmazsaa başkasına taktırcas artık

ezgene

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muharremcim, o rakamlar kelvini yani renk sıcaklığını ifade ediyor..4000 filan normali, bu yükseldikçe maviye hatta mora doğru gidiyor xenonun rengi..en düşüğü sis faru olarak bilinen sarı lambalardır...Arttıkça görüş kalitesi azalır tabi..
bende 8000 k takılı, 6000 k dan daha az mı aydınlatma alanına sahip(görüş mesafesi açısından)

alper a

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle Kendi Arabam İçin Konuşayım Siz Farlara Ne Takarsanız Takın Arıza Işıgı YAnmaz OYle Bi Teknoloji Mevcut Değil (En Azından 1,7 Dtiler için :D )Merceksiz Farlarda Naparsanız Yapın Ampulun Yapısı Gereği Far Aynasının Degişik Yerlerinde Yansımalar Oluyor.Xenonlarda Kuvvetli oldugu için Göz ALıyor Maalesef.;)