xenon istiyorum ama...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
6000K ideal bence;8000-10000 falan daha çok maviye yakın ışık verir,tercih senin tabi ...

F

fearlord

Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar opel servisinde astra g arabama sanırım cin veya kore markası olan 6000k xenon farları 600 ytl civarında takıolar bide 700 ytl ye philips in xenonlarını buldum.sormak istediğim onerebileceğiniz ve kolay bulunan bi marka warmı.Ayrıca kısa ve uzun farlara xenon olayını da acıklayabilcek olan warmı ?

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar opel servisinde astra g arabama sanırım cin veya kore markası olan 6000k xenon farları 600 ytl civarında takıolar bide 700 ytl ye philips in xenonlarını buldum.sormak istediğim onerebileceğiniz ve kolay bulunan bi marka warmı.Ayrıca kısa ve uzun farlara xenon olayını da acıklayabilcek olan warmı ?

fazladan 100 lira verip philips taktırmak çok daha mantıklı. xenon ampulde en iyi markalardan biridir. Kalitesi diğer kitlere göre çok iyi. kesinlikle philips:good:

merceksiz farların uzun reflektörüne xenon takılmaz. Takarsan da 2 günde bozulur. Çünkü xenon ampul halojenler gibi anlık yanıp sönmeler için uygun değildir.selektör v.s. Ancak bi-xenon mercekli farlarda uzun far xenondur. ama sadece farlar açıkken. Kısa farlar kapalıyken uzunlarda halojen ampul çalışır. Yani uzun lafın kısası uzun fara xenon olmaz:(

Haplo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım farın mercekli ise sana philips zenon kiti tavsiye ederim sakın cin malı alma elinde kalır.eğer far mercekli değilse hiç zenon takma güzel durmaz

bu mercek olayı tam olarak nedir, ayrı far mı takılıyor? fiyat aralıkları nedir?

Son düzenleme:

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arakadaşlar bende cyclone marka xenon kullanıyorum ve aynı zamanda takıyorum servisimde şu ana kadar hiçbir şikayet gelmedi fiyatıda 400 ytl montaj dahil.holejen ampülle falan kıyaslanamaz arkadaşlar yapmayın gözünüzü seveyim

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar xenon için orjinal fara mercek taktırmak mümkünmü???

mümkün hellanın projectör die tabir edilen mercekleri war ama fiyatıda baya yüksek bi xenon parası bence xenon takmak için mercek şart degil we bi tonda tadıgım kullanıo aydınlatma gayet iyi kalitelide bi marka alırsan karşındakininde gözünü almazsın önünüde net bi şekilde görürsün