Vites topuzu aydınlatması

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opeller zaten karmaşık arabalar abi,daha fazla elektronik aksam ekleyip daha kompleks hale getirmesek :)
şaka bi yana,şık olmuş.beğendim.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Site açılmıyor ama ledle rakam yazıyorsa, bir bağlantısı yok. Gyro ile elektronik olarak çözüyor. İlk olarak vitesleri tanımlıyorsun, konumlarını kaydediyor, ona göre yazıyor.

Düzeltme: şimdi açıldı, farklı bir uygulama olmuş

ömerfaruk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Daha önce Audi 100 de görmüştüm, araç eski ve özel üretimdi, sadece aydınlatma vardı, Vitese göre led yanması ilginç fikir.

ercan1878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende daha çok özelik katmayı seviyorum fakat daha üst özellik katacak şeyler mesela cruse
control ,yağmur sensörü gibi ,fakat yapan arkadaşa bravo diyorum kendisi birşeyler yapmış

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşın eline sağlık belli çok meşakatli bir iş.. ama ben beğenmedim geri vites dışında hiç bir vitez belli olmuyor sadece vites atarken bir ışık yanıyor o kadar geri vitesde bir R harfi çok belirgin olmuş o kadar..

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşuma gitti çalışma, geçenlerde başka bi yerde denk geldim, ekrana yazıyodu vitesi, asansörlerin kat gösteren numaratöre buna benzer swiç lerle yapmıştı, şimdi hatırlayamadım siteyi, o da güzeldi ama boş zamanın varsa uğraşabileceğimiz bi çalışma,,,,

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hoşuma gitti çalışma, geçenlerde başka bi yerde denk geldim, ekrana yazıyodu vitesi, asansörlerin kat gösteren numaratöre buna benzer swiç lerle yapmıştı, şimdi hatırlayamadım siteyi, o da güzeldi ama boş zamanın varsa uğraşabileceğimiz bi çalışma,,,,
Ekranda yazması daha şık olur, arkadaşın bu iş için çok emek verdiği kesin ama ben beğenmedim.