Vınnnnnnnnnn

murattarum

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
göğüsten gelen bir ses,ustanın biri teypden demişti bir ara ama arkadaşların dediği gibi bilgisayar kapanması gibi bir ses

madenci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teyp den geliyor. kontağı tamemen kapatığında tık diye kontak pimi yerine oturmuş olmalı

renkli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hastaydım bir kaç gün yazamadım. G kasa Astra, Dijital klima, otomatik vites...

Ses teyp zaten kapalı olduğunda geliyor. Yani o değildir diye tahmin ediyorum...

gauss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 1 ay kadar önce astra sahibi oldum. aynı ses bende de var. aracı söndürdükten sonra geliyor. hatta araçtan hemen inerseniz dışarıdan da duyabilirsiniz. ben bu sesi servise sorduğumda digital klimalı araçlarda olan bir ses olduğunu, araç ilk çalıştırıldığında havalandırma kanallarına hava aldığını, söndürünce de bu havayı boşaltırken çıkan ses olduğunu söylemişlerdi. flap diye birşeylerden bahsetmişti.

renkli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 1 ay kadar önce astra sahibi oldum. aynı ses bende de var. aracı söndürdükten sonra geliyor. hatta araçtan hemen inerseniz dışarıdan da duyabilirsiniz. ben bu sesi servise sorduğumda digital klimalı araçlarda olan bir ses olduğunu, araç ilk çalıştırıldığında havalandırma kanallarına hava aldığını, söndürünce de bu havayı boşaltırken çıkan ses olduğunu söylemişlerdi. flap diye birşeylerden bahsetmişti.

Teşekkür Ederim...

volkansan

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
digital klimadan...

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler.

ayrıca servisiniz de hem bilgili hem de ilgiliymiş.
çoğu servis bu ince detayı bilmez ve "sakıncası yok binmeye devam edin" tarzı bir lafla geçiştirirdi..

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diğital klimanın elektronik devreyi havalandırmak için üstünde fan var. onun sesidir. pislik toplamıştır, o da ses yapıyordur..

renkli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler.

ayrıca servisiniz de hem bilgili hem de ilgiliymiş.
çoğu servis bu ince detayı bilmez ve "sakıncası yok binmeye devam edin" tarzı bir lafla geçiştirirdi..

İzmir'de aklı başında, tutarlı ve ilgili özel ve yetkili servis isimleri yazar mısınız arkadaşlar...