vectramda sorun

vectra43

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar 2.0 cd vectra aracımda benzindede gazdada 4500 devire geldiği zaman gaz sanki gaz yemiyor gibi bir durum oluşuyor arıza lambasıda yanıyor ama bu sorun her zaman yapmıyor neden olabilir acaba
yardımcı olursanıs sevinirim burda biraz fikir alırsam ona göre hareket edeceğim bilincsiz olunca malum ustalarımız heryer arızalı gibi hareket ediyorlar..

ytuncay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4500 devirde kesiklik olarak yapıyorsa egzantirik devir sensöründen yapıyordur veya soketinde temassızlık vardır.Geçmiş olsun.

selmete

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4500 devirde kesiklik olarak yapıyorsa egzantirik devir sensöründen yapıyordur veya soketinde temassızlık vardır.Geçmiş olsun.
doğru bide boşta bas 4500 ü geçmiyorsa arıza kesinlikle devir sensörüdür hiç başka biyerdendir diyenleri dinleme git güvendiğin ustaya değiştir de sorunun kalmasın:good:

vectra43

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğru bide boşta bas 4500 ü geçmiyorsa arıza kesinlikle devir sensörüdür hiç başka biyerdendir diyenleri dinleme git güvendiğin ustaya değiştir de sorunun kalmasın:good:
evet boştada yapıyor ama bazen yapmıyor bu benim kafamı karıştırıyor arızalı olsa her zmana yapması gerekmiyormu ...
Devir sensörünun fiyatı ne kadardır bilen varmı

tosbaga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
%99 ekzantrik devir sensörü. ben de de var. opel garaja götürdüm. vectra ların klasik arızalarındanmış. ankara opel garaj 40-50 ytl civarı dedi.

geçmiş olsun kazasız günler...

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et
bi ara bendede aynı sorun vardı sensörün motor tarafına takılan kısmını söküp kontrol et yağ geldiyse soketin uçlarına arıza verir temizsse değiştir benim soket uçlarına yağ gelmişti temizlettim sorun ortadan kalktı değişmedim üst kapaktan sızan yağdan dolayı

tiseri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
devir sensörün bitmiş, bunun peşine diğer sensörlerde arıza verecektir hazırlıklı ol. krak devir, oksijen sensörü gibi.

ibrahim_delibas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorunıu geçen hafta arkadaşta yaşadı oksijen sensöründenmiş boşu boşuna bi sürü masraf ettirdi sanayide ki ustalar bujiler flann.. ama nihayetinde oksijen sensörü çıktı

ismail yaşar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben de önce bujileri değiştirdim, ardından kabloları, ardından bobini, ve en son olarak birde eksantirik sensörü çıktı başıma, iyiki bir lpg taktırdım. Lafta tasarruf içindi arabayı yeniletti bana yav. bütün problem lpg takıldıktan sonra başladı, ne yapsam acaba lpg yi gerimi söktürsek, bıktım bu arızalardan. voltran lpg sis.