vectram gitti

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99 model 1.6 gl mi 13500 e verdim arkadaslar otomatik bi araba bakıyorum yardımcı oyursanız sevinirim

akg_dn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel battı, hondaların boya problemleri var ford focus yada renault megane düşünülebilir, yine opel al diyecem ama geleceği pek belli değil şu an.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99 model 1.6 gl mi 13500 e verdim arkadaslar otomatik bi araba bakıyorum yardımcı oyursanız sevinirim

fiyat aralığınız nedir ne tarz bir model bakıyorsunuz biraz açıklama yaparsanız yardımcı olmaya çalışırz.

Ayrıca opel battı diyen arkadaş. Gm iflas etti hisselerine sahip olduğu opeli başka bir şirkete devretti. Yani opel yerli yerinde duruyor üretime devam ediyor geleceğide gayet belli. Böyle iflas etti geleceği belli değil öldük bittik satın opellerinizi tarzı yorumlarla markanın değerini düşürmeyin bence.;)

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabamı sabah verdim aksam 2000 model astra cd aldım otomatik vites artık bende otomatiklendim arkadaslar arabalar tip olarak benziyorlan ama vectra ile astranın sürüs olarak hiç alakası yok bilginiz olsun

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

abi çok üzüldüm ya.. hayırlısı olsun senin aracını çok beğeniyordum..

bu arada astra hayırlı olsun elegance mı? diycemde CD yazmışsın zaten abi.. güvenli sürüşler..

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun