vectram gitti

turgutoprak

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
arabamı sabah verdim aksam 2000 model astra cd aldım otomatik vites artık bende otomatiklendim arkadaslar arabalar tip olarak benziyorlan ama vectra ile astranın sürüs olarak hiç alakası yok bilginiz olsun

bende de cd astra var otomatik ve bi ara b2 vectra arıyordum takas için vectradan vazgeçemiyorum. çok rahat bi araba ama astrada çok keyifli

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende de cd astra var otomatik ve bi ara b2 vectra arıyordum takas için vectradan vazgeçemiyorum. çok rahat bi araba ama astrada çok keyifli

sehir içinde kullanılacaksa kesinlikle astra ama uzun yol veya şıkısık olmayan trafik sözkonusu ise vectra ilk virajda anladım farkı moralim bozuldu ama otomatikle trafiğe bi girdim iyi ki değismisim dedim hepinize tesekkürler arkadaslar otomatik baya keyifli tavsiye ederim

turgutoprak

Kayıtlı Kullanıcı
17-Çanakkale
Siteyi ziyaret et
sehir içinde kullanılacaksa kesinlikle astra ama uzun yol veya şıkısık olmayan trafik sözkonusu ise vectra ilk virajda anladım farkı moralim bozuldu ama otomatikle trafiğe bi girdim iyi ki değismisim dedim hepinize tesekkürler arkadaslar otomatik baya keyifli tavsiye ederim

kesinlikle :good: