vectram gitti

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
99 model 1.6 gl mi 13500 e verdim arkadaslar otomatik bi araba bakıyorum yardımcı oyursanız sevinirim

arabamı sabah verdim aksam 2000 model astra cd aldım otomatik vites artık bende otomatiklendim arkadaslar arabalar tip olarak benziyorlan ama vectra ile astranın sürüs olarak hiç alakası yok bilginiz olsun

abdulkadir abicim hayırlı olsun yeni aracın güle güle kullan. temmuzda bi buluşma yaparız artık yeni aracı görmüş oluruz. serkan kardeşimede söyledim temmuz başında trabzonda olacağımda ;)

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hepinize tesekkürler arkadaslar maden 1907 vectra coswort bahadır hepinize tesekkür ederim temmuzda görüsürüz bahadırım sercan sana da tesekkürler kardesim atacam resimleri en kısa zamanda

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun marak ettim eski arabanın sıkıntısımı vardı yoksa sadece otomatik vites olsun diyemi değiştirdiniz

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun marak ettim eski arabanın sıkıntısımı vardı yoksa sadece otomatik vites olsun diyemi değiştirdiniz

hanıma bi türlü vectra yı kullandıramadık iskence ediyordu arabaya ikisini kurtarmak istedim arabamdan memnundum bu daha donanımlı ama yüksek hızlarda virajlarda vectrayı aradım

MERKEZ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman yenge ile beraber hayırlı günlerde kullanın. Vecta nın tabi başkadır hele birde b2 olursa bambaşka.

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
Hayırlı olsun abi, kazasız belasız binersiniz inşallah. Astra kaça mal oldu?