vectracılar rahat adamlar

EFE_20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence vectra cılar araçlarında pek bi eksik görmüyor. :D onun için eksiklik hissedenlerden daha çok çalışma geliyor.:kop:
şaka tabi..:)

ozzann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben tam 9 yıldır kullanııyorum vectra yı . Uzun yol olsun ekonomisi olsun genişliği olsun memnunum . Şu zamana kadar tüm bakımlarını yaptırmaktayım . gayet memnunum .

condortr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede arkadaslar ,,bende vectra 2.2 DTI 2002 model var orjinali herseyden guzel bir ara jant bakayim dedim degisik baktim guzel durmadi araba sanki huzursuz oldu orjinalde daha iyi duruyor kasvetli
saygilar,,

06CAN32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1- Vectralar sürücülerinin isteklerini fazlasıyla karşılayan araçların başında geliyor. Aracım da (GLS) şu da olsaydı iyi olurdu diyebileceğim eksiklikler çok az. Zaten benim aradığım özelliklerde diğer donanımlarda (CD veya CDX) mevcut.
2- Vectralar acemi eller tarafından kurcalanır ise çok büyük masraflar çıkarabilir.
3- Acemice kurcalanan her türlü aracın arıza yapma yüzdesi yükselir. Araçlarında 0 hatayı ilke edinen Vectracılar " nerede tırak orada bırak " felsefesini sevmezler.

gerçekten çok guzel 3 şıkta özetlemişsin sayın abi .

ben sadece Vectra için deil opel genelınde kullandıgım bir söz vardır ama vectra için daha çok kullanıyorum tabiki O arması yokmu ZORRO nun Z si adamı bitiriyo beee bıde akşamın karanlıgında uzaktan gelen o ışık suzmesinın arasında nıkelajlı o armaa durun daha fazla yazamıyacamm ....

Vectra lezzetir .. tatmayan anlamaz bilemez...

necatig

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ya ne diyelim gerek yok ki..
Elegance alın uğraşmayın derim.
Ağır ama 1300 kilo :)

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracım comfort ama elegance dan aşağı kalır yanı yok :D hatta elegance in eksikliklerini kapatıcak artıları bile var :D deri döşeme ısıtmalı koltuklar ön ve arka ayak aydınlatma :D xenon uzun+kısa+sis :D varsın koltuklar elektrikli olmayı versin o kadarda mühim değil :D bir parmaklık iş 10 saniyemi almıyor oda ayda yılda bir zaten :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şu anda sis farlarını opc deki gibi krom çerçeve yapmayı düşünüyorum opc de şahane duruyor

ben böyle ince ayrıntıları seviyorum ama nasıl yapıcam onu düşünüyorum

kia sorento yada hyundai tucsonın krom çerçevesini alıp uygulamayı deniycem uymassa artık kromları gözden çıkartıp biraz kestiricem falan bakalım.. olmassa yapdığım macera ile kalıcam kromlarıda çöpe atarım

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde ledli far projem var ww transport arka stop alayım diyorum açıp benimkilerin içine oturtuyim diyom ama

Son düzenleme:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde arka farlar için komple bir led projem varda o iş için bir çift farı kurban etmek gerekicek çıkmacıdan ucuz kelepir bir çift far bulursam arka farları silme ledli yapıcam içini başdan aşağı.. görüntüsünden şüphem yok ama işde çok zaman isteyen bir iş birazda tuzlu.