VectraB1 - Atiker LPG

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her karta 10 taksit yapiyorlar biliyorum.

nereye yaptirdigimi soyluyeyim. oncelikle; adini soyluyecegim firma ile hic bir alakam veya akrabaligim arkadasligim yoktur. reklam icin soylemiyorum bunu bildireyim. daha sonradan forum kurallarina ters dusmek istemem.
yaptirdigim yer, Y.Tomurcuk oto. yalniz buranin cok ismini kullanan var mis. yani bursada en iyi LPG donusumu yapan tomurcuk oto derler. ama bursada 3 tane tomurcuk oto var. en eskisi, yani asli, kucuksanayi de, ataevler-beseveler tarafindan sanayiye giriste, asagiya inerken sag kosede yapi kredi bankasi var. o blogun oteki ucunda Skoda servisi var. iste orasi zaten, orasi hem Volkswagen, audi ve skoda yetkili servisi imis. ben de gidince ogrendim. ayni zaman da BRC, ATIKER ve bir marka daha var hatirlayamadim, bu LPG markalarinin bayiligini yapiyorlar. ben bursada, cok arastirdim. hangi marka ve nereye taktirayim diye, bana cogu kisi, sirali LPG ise, markasi onemli degil, yapacak usta onemli dediler. bana da bu anlattigim yeri cok tavsiye ettiler. gittim verdim aracimi. yalniz sana simdi cok memnunum diyeyem, neden dersen aracimi pazartesi teslim alacagim, daha henuz LPG'li suremedim yani, insallah guzel olmustur. ben bir muddet kullandiktan sonra buraya bilgi verecegim. takip edersin yine.

61TS061

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
anladım abi peki kampanya daha ne kdr geçerliymiş? bide o yazıyı arkın pc den yazmıştım. şimdi kendimden cwp yazıyorum kafan karışmasın :) bilgilendirirsen sewinirim..

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla tam bilmiyorum ama 31 aralik sondu, ben gittim taktirmak istedigi soyledim kampanya dahilinde, tamam dediler. ama cok daha fazla surecegini zannetmiyorum. ister telefon ac konus. ben aracimi pazartesi sabahi aldim, aldigimdan buyana daha sadece 100 km civarinda yol yaptim,
-aracimda rolanti dalgalanmasi gibi bir problem yok,
-cekiste hic bir farklilik yok desem yalan olmaz, ama sanki cok ama cok ufak bir farklilik var gibi, onuda cok kullanicinin farkina varacagini zannetmiyorum.
-arabanin sesi hic degismedi.
-araba icinde gaz kokusu almuyorum.
- yani uzun lafin kisasi, simdiye kadar taktirmadigima pisman oldum.
daha cok az yol yaptim ama su an cok memnunum, insallah boyle devam eder.

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
TELEVİZYONA REKLAMLARINI GÖRMÜŞTÜM.
ama en kesini internet sitesini ziiyaret etmek bence....

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
depoyu fulledim bakalim, bosalinca bir daha fulleyecegim ve km de ne kadar yakiyor size bildirecegim, ama ustanin dedigine gore, 1000 km ilk bakimina gidecegim, son ayarlar yapilacak, ondan sonra km de yakacagi gercek tutari gorebilirsin dedi, ilk 1000 km de bir ihtimal fazla yakabilir dediler. yazacagim ama buraya.

bugun birseyler daha yaptirdim. taktirdigim yerde, pompa susturucu diye bir sistem takiyorlarmis, ben de taktirdim 110 TL ye. Bu sistem, arac gaza gectikten 3 saniye sonra aracin benzin otomatigini kapatiyor, bunu taktirmazsam; benzin pompasinin gazdayken devamli calistigini soylediler, zamanla da isinip aracin ariza lambasi yakmasi ve pompanin omrunun kisalacagini soylediler, ben de mantikli bulup bugun taktirdim.

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla benim bu gaz bitmeyecek galiba, depo 60'lik, ama fulledigimde, 50 civari gibi almisti galiba, su an 260 km ye geldi, daha yeni 200uncu km de gostergedeki 4 yesil ledden 1 tanesi sondu henuz, galiba 600-700 km gidecek. 3 gunde 260 km yaptim. daha ne yapayim valla, gidiyor hala. Ama masallah, daha tik demedi, tikir tikir gidiyor,

bir sey daha, arabama gaz taktirdiktan sonra bir sey oldu sanki, ya da ben ogle hissediyorum, arac gaz da iken, dusuk devirlerde yani 1000 - 3000 devir arasindaki performansi, benzine nazaran cok daha iyi geliyor bana, bu devirlerde, arac gazdayken rampada falan bayilmuyor, anlamadim neden acaba. arac dusuk devirlerde, torku yuksek dizel motor gibi valla. ama yuksek devirlerde laf yok, benzin tabiki. cidden boyle ama. benim dusunceme katilan veya bu gibi bir olay yasayan var mi acaba?

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
o ledlere kesinlikle güvenme ; onlar sönmez sönmez; biri söndümü arkası teker teker gelir ve hep hatalı gösterir ,en doğru sonuç km hesabı yaparak ve gazı bitirene kadar kullanarak alınır...