vectra mı?passat mı?

semih24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili arkadaşlar...
şu sıralar çevremde pasat mı...vectra mı...diye müzakere ediyoruz.bende türkiye şartları düşünerek(özellikle yol,yedek parça...)vectra diyorum.ayrıca vectra kullanıcısıyım.sizler ne düşünüyorsunuz...

Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.devservis.com
vectra c turkiye yol sartlarina uygun olmayan ve adapte olamayan bi arac..arkadasimda vardi ve 50 bin km'de arka amortisorlerini patlatti hemde cok dikkatli kullanmasina ragmen..aractaki lastik ve jant olculeride ayni, orjinal opel janti var..on takimdanda zaman zaman sesler gelmesinden sikayetci..fakat aracin icindeki malzeme kalitesi ve tasarim bence passat'inkine bin basar..motor kalitesi ve omru olarak iki markada ayni olcude fakat eger vectra alinicaksa 1.6 litre degil en az 2.0 yada 2.2 almak gerekir cunku 1.6 litre o kasayi yurutemiyor. 1.8T passat bu yuzden daha avantajli..
simdiye kadar yuruyen aksam ile ilgili passat icin herhangi bi kotu elestiri duymadim..kisacasi 1.6 vectra ile 1.8T passati karsilastirirsaniz passat bir gomlek daha ustun, ama 2.0 yada 2.2 vectra ile 1.8T'yi karsilastirirsaniz vectra cok cok daha ustun

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi örnek vericek olursam 40 bin ytl ye alnınana passat hiç özelliksizken 40 binytl ye iyi bi vectra alabilrsin ama

vw nin kalitesi apayrı en azından opel gibi zırt pırt kasa değiştirip degerini düşürmmüyor

vw nin eksileri biraz daha ağır ve parcası pahalı ve opsiyonları pahalı

diger özellikleri vectradan daha iyi oldugunu düşünüyorum

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her iki aracıda kullandım vectra 1.6 passat 1.8 t.bana sorarsanız tattışmasız passat.haa vectra 2.0 t derseniz o ayrı tabi

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectraa...

Kurtbeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alınacak araç 2.0 veya üstü olursa bence vectra