vectra marea fluence

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
diğer araçlar için lpg'li diye belirtilmiş. eğer lpg ile kullanılacaksa ve yol yokuşluysa dizelin ardında kalmaları kuvvetle muhtemel. ama viraj olan yerlerde vectralar daha ağır basar. yolun özelliklerini tam bilmeden aslında pek sağlıklı yorum yapmak elde değil, sadece aşırı tahmini

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Fluence-2.0vectra-1.6vectra-marea.
11 km. uzun bir mesafe sayılır. 1. lik çekişmeli olur ama yaşı ve teknolojiyi de düşünürsek fluence alır diyorum.

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzunda 85 hp lik renonun max hızı kaç olacakki benim 1.6 vectra bile uzunda 200 ü görüyordum şu anda accent era crdi var 110 hp 235 nm tork o bile uzunda 1.6 vectrayı geçemez kısada dediğim gibi reno her türlü alır

seagate

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marea - vectra a - fluence- vectrab olacaktır sıralama nedeni de arabaların ağırlık ve güç oranlarına bakarsanız daha mantıklı olur şuan aracım olan 2,0 vectradan önce 4 yıl marea kullandım çalıştıgım şirkette fluence var ara ara kullanıyorum sonuç belli.

tolga gümüştekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cevapları teknik verileri belirterek yazsak,
bence o bence bu, pek aydınlatıcı olmuyor,

doktor1968

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer gerçekten yarışılacaksa bir kez daha söylüyorum ''Araba gitmez şoför gider.''

Fluence hariç hepsinin hızlanmasını gidişini biliyorum.3'ü arasında olursa yarış:

1-Vectra A
2-Marea
3-Vectra B

Eğer fluence Marea dan hafifse 2.liği alır.

Bu arada bir deneyim aktarayım Mareanın 3.vites 100 le çıktığı yokuşu 4.vites 150 ile ÇIKTIM :) Bide marea benzinliydi :) (Kesinlikle bir kapışma olmadı.O da arabasını denedi bende)

Son düzenleme:

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
11 km'lik mesafe çok uzun olduğundan, allah korusun ama büyük ihtimal bir kaza meydana gelir. kimse birinci falan olamaz:( Daha kısa 400m-1 km'lik bir tur olsa sonuç :
1)94 vectra 2.0 2) fluence 1.5 dci 3) marea 1.6 4) vectra 1.6

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
uzunda 85 hp lik renonun max hızı kaç olacakki benim 1.6 vectra bile uzunda 200 ü görüyordum şu anda accent era crdi var 110 hp 235 nm tork o bile uzunda 1.6 vectrayı geçemez kısada dediğim gibi reno her türlü alır

Haklısınız listede ki Fluence 85 hp imiş. Bende kalıbına baktım bişey sanmıştım.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
11 km'lik mesafe çok uzun olduğundan, allah korusun ama büyük ihtimal bir kaza meydana gelir. kimse birinci falan olamaz:( Daha kısa 400m-1 km'lik bir tur olsa sonuç :
1)94 vectra 2.0 2) fluence 1.5 dci 3) marea 1.6 4) vectra 1.6

Benim sıralamam da bu şekilde.