Vectra gt soru

Fatih Öztürk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tabi ki almadan önce yetkili serviste a-zye baktırcam + özel servislere de göstereceğim, Konya'daki yetkili servis hakkında pek olumlu yorumlar duymadım ama giden var mı aramızda?? NAsıldır?

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
...

Son düzenleme:

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitede var hasan abinin arabası satılık istersen bi görüş satmadıysa

Fatih Öztürk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Osman abi Ertük babamın en çok tercih ettiği opel servisiydi, demek ki onlar da fos çıktı, benim duyduğum olumsuz yorumlar hep Özkaymak hakkındaydı, Ertürk konusunda da dikkatli olacağım bundan sonra. Uyardığın için sağol abi.

Fatih Öztürk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sitede var hasan abinin arabası satılık istersen bi görüş satmadıysa

Hasan Bey'in araba güzel görünüyor ama benim orjinallik kriterlerimin biraz dışında. Kendi zevkine göre çok güzel yapmış arabayı ama ben o arabayı alsam hemen ilk işim jantaları sökmek ve orjinallerini takmak, yanda olması gereken kırmızı şeridi tekrar yerleştirmek, deri döşemeyi mümkünse orjinaliyle ya da benzeriyle değiştirmek ve bu arada koltuklarla uyumlu kapı kartonları ve belki de tavan döşemesini de elden geçirmek olur :)) Ama Hasan Kardeş arabayı tam zevkine göre yapmış anlaşılan ve üzerindeki masrafa ve özelliklerine göre fiyatı iyiş bir araba. HAyırlı satışları olsun, bana lazım olan daha sade birşey, uyarın için teşekkür ederim Bugra.

nihatayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
nihatayhan 16gu133

asla kötü bir araba değil.
ancak bahsettiğimiz 15 yaşında ve performanslı kullanılan bir araba.

diğer a kasalar kadar rahat değil.
daha alçak olduğu için darbeleri daha iyi hissediyosun:)

a kasa vectraya da bindiğine göre bence b 97+(96 sakın)

hepimiz opel arabalarını sevdiğimiz için burda akıldan çok duygularımızla
yorumlar yapabiliyoruz bazen.
ben sadece pencerenin diğer tarafını da gör istedim.

selamlar.

Fatih Öztürk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:D
asla kötü bir araba değil.
ancak bahsettiğimiz 15 yaşında ve performanslı kullanılan bir araba.

diğer a kasalar kadar rahat değil.
daha alçak olduğu için darbeleri daha iyi hissediyosun:)

a kasa vectraya da bindiğine göre bence b 97+(96 sakın)

hepimiz opel arabalarını sevdiğimiz için burda akıldan çok duygularımızla
yorumlar yapabiliyoruz bazen.
ben sadece pencerenin diğer tarafını da gör istedim.

selamlar.

Yorumun için tekrar çok teşekkür ederim Nihat Abi, sonuçta belirli bir para verip sahip olacağım bir araba ve hayal kırıklığına uğramak istemem. B kasaya da epey bindim, arabanın nasıl psikopatlaşabileceğini de biliyorum :D En doğru kararı da sanırım bir gt kullanarak vereceğim, forumdaki bütün GT sahibi arkadaşlara sesleniyorum "abi bi tur atabilir miyim" :) :) :D :D

Saygılarımla:D

horizon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün benim açımdan çok kötü bir gün idi.daha öncede forumda bahsettiğim konu http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=23742
hakkında arabamı satmak zorunda kaldım ve satılığa çıkardım. daha önceki vectra gls aracımıda konyaya satmıştım.öncede espri olsun diye eniştem koymuştu benim arabayı sahibinden .com a ama iş ciddiye bindi şimdi.alıcı olan arkadaşlara duyurulur..
http://www.sahibinden.com/kazasiz_emsalsiz_vectra_94_gt_full_fullWQQaXQQ5469275WQQpXQQdisplayitem

Fatih Öztürk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ufuk abi teklifin için çok sağol, senin arabanı gözüm kapalı alırdım ama benim için maddi açıdan kötü zamanlama, öncelikle eşime otomatik bir araba alacağıma söz verdim, bu yüzden kendi vectram için yaz ortası, belki sonuna kadar beklemem lazım, ancak kaynak bulabileceğim. O zamana kadar inşallah arabanı satar da sıkıntan kurtulursun, satamazsan yabancıya gitmesine gönlüm el vermez abi, özledikçe de alır benden binersin. Allah yardımcın olsun abi.

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Tozlu raflardan bir konu daha indirilmiş ama Vectra A Gt bencede güzel araba ama kafada saç bırakmaz.