vectra far sorunu

L_D_K

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar, bir tanıdığımın vectrasının far camlarında sararma ve matlaşma var, özellikle üst kısımlarında. değiştirmeye gerek kalmadan çaresi var mı acaba? kendi uygulayabileceğimiz bir çözüm veya ankara'da bunu yapabilecek bir adres önerebilirseniz çok sevinirim. şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
siz kendiniz zımpara ile temizleyebilirsiniz self serviste konular mevcut yada farları temizleme verebilirsiniz tuning ciler yapıyor farların tanesini 50 tl ye temizletmiştim ben...

L_D_K

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim. zımparayla çizebiliriz ama tuning işiyle uğraşan biryerlere götürmek daha iyi olabilir

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kabaca anlatırsak 0 nunara su zimparasıyla zımparalayın sonrada güzel bir pasta cila işinize yaraya bilir.

zeybek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben cdx ile gt arasında kararsızım hangisini tavsiye edersiniz

VEKTRA CDX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Solan ve kararan far temizliği

Ankara şaşmaz sanayide pehlivan stop var farlarini götür harika temizliyorlar nasil deme çünkü hiç bir şey söylemiyorlar bende daha önce laguna vardi beni zorla götürdüler oraya farlarini temizletince gözlerine inanamayacaksin sifir gibi olacak çiftini 100 tl ye temizlemişlerdi adresi caş renault serviste ersinden alabilirsin.....

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
kendim yapamam derseniz Ankara Şaşmaz da "2002 stop" var. oraya bi uğrayın isterseniz.