vectra çekiş problemi

alpervectra-B

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende sanmıyorum debriyajdan olduğunu.onu denemesi kolay gerçi ama sanmıyorum.eğer emin olmak istiyorsanız.arabanızı 4. v
tese alın frenle gaza basın aynı anda araba ileri gitmiycek şekilde debriyajdan birden bırakın aracın hemen stop etmesi lazım eğer devir yavaş yavaş düşüyosa debriyaj çok sağlıklı değildir sağlıklı bir debriyaj direk stop eder.ama egr valfi olabilir çünkü olay sadece egr de bitmiyo onda biriken kurumlar dolayısı ile ordan emme manifolduna bir küçük metal hortum vasıtası ile aktarılıyo.tıkama ordada olabilir.hedarsa kadar kurum bağlar aracınız o km lerde ise malum benzin kalitemizden dolayı zamanla sıkıntı yaşayabilirsiniz.o hattın güzelc bi vakum sistemi ile temizletilmesiyle sanırım düzelir.

elanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgiler için teşekkür ederim yarın kendi servisime götürcem sabah bakalım ne diyecekler motor ustaları...

küpeli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
küpeli

katalik konvertor den itibaren eksozları kontrol ettir tıkanmış olabilir

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bende sanmıyorum debriyajdan olduğunu.onu denemesi kolay gerçi ama sanmıyorum.eğer emin olmak istiyorsanız.arabanızı 4. v
tese alın frenle gaza basın aynı anda araba ileri gitmiycek şekilde debriyajdan birden bırakın aracın hemen stop etmesi lazım eğer devir yavaş yavaş düşüyosa debriyaj çok sağlıklı değildir sağlıklı bir debriyaj direk stop eder.ama egr valfi olabilir çünkü olay sadece egr de bitmiyo onda biriken kurumlar dolayısı ile ordan emme manifolduna bir küçük metal hortum vasıtası ile aktarılıyo.tıkama ordada olabilir.hedarsa kadar kurum bağlar aracınız o km lerde ise malum benzin kalitemizden dolayı zamanla sıkıntı yaşayabilirsiniz.o hattın güzelc bi vakum sistemi ile temizletilmesiyle sanırım düzelir.[/quote
Baskı balata testi dediğiniz gibi yaplılıyor.............:alkis: :alkis: :alkis:

elanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşın o dediği işlemi yaptım arabam stop etmedi buda demek oluyorki debriyajda sorun var yarın akşam size kesin sonuç u söylerim sabah ilk işim servisime gitmek...

elanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün gittim servise yaptırdım aracımı debrıyaj baskı balatası komple bıtmıs bılyalar falan set halınde taktık cok serı oldu aracım bırde carbon clear uygulaması yaptık motor calısması bıle fark ettı herkese tesekkurler...