vectra çekiş problemi

elanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bir kaç gündür yaşadığım bir sorun var;aracım çekmiyor 90 kmh geçemiyorum...nedendir acaba ben ilk'ten benzinden zannettim ama yeni benzin aldım yine sorun devam ediyor...geçenlerde egr valfini temizledim...bununla bir alakası olabilirmi;debriyaj baskı balatası orjinal hiç değişmedi aracım 122 binde bunun etkisi olabilirmi acil yardımlarınızı bekliyorum....

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bir kaç gündür yaşadığım bir sorun var;aracım çekmiyor 90 kmh geçemiyorum...nedendir acaba ben ilk'ten benzinden zannettim ama yeni benzin aldım yine sorun devam ediyor...geçenlerde egr valfini temizledim...bununla bir alakası olabilirmi;debriyaj baskı balatası orjinal hiç değişmedi aracım 122 binde bunun etkisi olabilirmi acil yardımlarınızı bekliyorum....
1- Motordan gelen anormal bir ses varmı?
2- Güç kaybı EGR valfini temizledikden hemen sonramı başladı?
3- Benim aracın km 125.000 de daha baskı değişmedi. Baskıyı bir test ettir.

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vectra b2 aracımız 220.000 de ve çekişi hala daha tatminkar, kmden olacağını sanmıyorum

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor sesinde bir tuhaflık var mı?
bujilerden biri gitmiş olabilir (ses çok kötü olur tekler)
hava filtresi tıkalı olabilir

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
debriyaj balatası benim görüşüm. servise gidersen onada baktır.

elanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor rolöntide ve yüksek devirlerde çalışırken anormal bir ses yok sesi gayet güzel,egr valfini tenizledikten 3,4 gün sonra başladı bu sorunum hava filtresini temizledim...

elanor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün özel servise gittim baktı deneme sürüşü yaptı debriyaj baskı balatasından dedi acaba bu balata bu kadar fark ettirirmi...

sumi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence birden bire farketmez.test etmen çok kolay,gaza bastıpın zaman devir saatiyle km saatin birbirine orantılı olarak değişiklik gösteriyormu ona bak bi.motor bağırıyorda araba ben gitmem diyorsa 400 ytl masrafın var demektir

burak10

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün özel servise gittim baktı deneme sürüşü yaptı debriyaj baskı balatasından dedi acaba bu balata bu kadar fark ettirirmi...
bizim araba baskı balata bitikken 2 de 80 yapıyordu daha gitmiyordu. normalde 100 yapıyor. senin baskı balata tam bitmiş.hemen değiştir aşırı kullanırsan volana zarar verme şansın var...